Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Monster X Tour będzie w Polsce!

Potężne monster trucki, motocyklowe stunty, miażdżone wraki samochodów, hektolitry spalonego paliwa, mnóstwo hałasu i dobrej zabawy. A to wszystko w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu już w czerwcu. Musicie tam być, dlatego mamy dla Was bilety!

Monster trucki, które wymyślono oczywiście w USA, to tak naprawdę pick-upy z wielkimi silnikami i jeszcze większymi kołami. Te kilkutonowe giganty będą rywalizować ze sobą podczas wyścigów i zawodów freestylowych. Będziecie mogli na własne oczy przekonać się jak potrafią wysoko potrafią skakać i szaleć na dwóch kołach.

Oczywiście nie może zabraknąć też jednośladów. Szaleni kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacjach. To wszystko w ramach kolejnej edycji Monster X Tour w Polsce, realizowanej przez największego producenta wydarzeń sportów motorowych w USA - Monster Truck Entertainment.

Każde show będzie poprzedzone imprezą Pit Party, na której będzie można z bliska obejrzeć potężne maszyny, porozmawiać z ich kierowcami i mechanikami. To będzie też dobra okazja do zrobienia sobie fotki przy dwu- i czterokołowych maszynach.

Imprezy odbędą się w:

1.06.2014 - ŁÓDŹ, Atlas Arena – godz. 13:00 i 18:00

7.06.2014 – KRAKÓW, Stadion Cracovii – godz. 13:00 i 19:00

14.06.2014 – WROCŁAW, Stadion Wrocław – godz. 15:00

Jako, że jesteśmy patronem medialnym tej imprezy, mamy dla Was z tej okazji wejściówki. Będzie je można wygrać w naszym konkursie. Chcecie bilety? Bądźcie czujni i obserwujcie naszą stronę internetową.

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij