Moto Expo Polska: na stoisku SW-Motech zgarniesz 500 zł!

Nie masz pomysłu jak spędzić najbliższy weekend? Koniecznie odwiedź warszawskie targi motocyklowe - Moto Expo Polska. Jedną z atrakcji będzie stoisko SW-Motech, czyli kultowego niemieckiego producenta akcesoriów motocyklowych.

SW-Motech
Akcesoria SW-Motech z kolekcji 2016.

SW-Motech podczas targów zaprezentuje m.in. najnowszą kolekcję Legend Gear inspirowaną stylem vintage, która zyskała wielkie uznanie wśród miłośników motocykli customowych, klasycznych i cafe racerów. Nie zabraknie oczywiście flagowych produktów marki – tankbagów, gmoli, kufrów czy crash padów stworzonych z myślą o motocyklach turystycznych. Jeśli miałeś z nimi kiedykolwiek do czynienia, to wiesz, że są niezwykle wytrzymałe, mają doskonały design i są banalnie proste w montażu – jakbyś składał klocki.

Jeśli nie, to tym bardziej odwiedź stoisko SW-Motech i porozmawiaj z ekspertami o tym, które sprzęty będą dla ciebie najodpowiedniejsze.
Warto wspomnieć, że SW-Motech przygotował specjalnie na tę wystawę konkurs, w którym do wygrania będzie kupon na 500 zł! Także masz szansę wyjść z Moto Expo Polska nie tylko bogatszy o nowe doświadczenia, ale i o konkretną kasę. Takiej okazji nie warto marnować!

Moto Expo Polska 2016
Warszawa, Centrum Targowe EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14
Wystawa odbędzie się w dniach 19 – 21 lutego 2016, godziny otwarcia: piątek 12-19, sobota i niedziela 10-18.
Zobacz więcej na dobresklepymotocyklowe.pl

Zobacz również:
REKLAMA