Moto Guzzi V7 III w wersji limitowanej

Podczas imprezy Wheels and Waves poznaliśmy najświeższy model Moto Guzzi na 2019 rok. Produkcja nowego V7 III Limited jest ograniczona do zaledwie 500 sztuk. 

W 1967 roku do sprzedaży trafiły pierwsze egzemplarze V7. Od tamtej pory wiele się zmieniło, ale styl Gutka pozostał niezmieniony. Ponadczasowa maszyna jest jednym z najbardziej lubianych modeli w ofercie włoskiej marki.

Motocykle i surfing

Ciekawy i oryginalny wygląd maszyna zawdzięcza sylwetce nawiązującej do cafe racerów z dawnych lat.

W czerwcu ubiegłego roku, podczas imprezy Wheels and Waves odbywającej się we francuskim Biarritz, Włosi pokazali światu nową wersję V7 III Limited. Ciekawostką jest, że impreza skupia w jednym miejscu miłośników surfingu i motoryzacji.

Obecność chłopaków z Moto Guzzi na imprezie nie była przypadkowa. Roberto D'Amico, jeden z najbardziej utytułowanych włoskich surferów, zmierzył się tam z falami na desce z logo włoskiej marki. Była to idealna okazja dla Moto Guzzi do zaprezentowania najświeższego modelu.  

Dzisiaj wiemy już, że limitowane V7 zawita do Polski w drugiej połowie lutego 2019 roku.

Nowe Moto Guzzi

napędza dwucylindrowa V-ka umieszczona wzdłużnie o pojemności 744 cm3, która generuje 52 KM mocy i 60 Nm momentu obrotowego. Jednostka znana z poprzedniej generacji V7 – sprawdzona i niewysilona.

Ciekawy i oryginalny wygląd maszyna zawdzięcza sylwetce nawiązującej do cafe racerów z dawnych lat. Robotę robią podwójne rury wydechowe i chromowany bak, a oko cieszy skórzany pas na zbiorniku paliwa i anodowany korek wlewu.

Skórzana kanapa z przeszyciami podkreśla oldskulowy charakter maszyny. Limitowane dzieło dopełniają elementy z carbonu - błotniki i osłony boczne. Na mocowaniu kierownicy widnieje numer seryjny modelu.

Model V7 III Limited będzie dostępny na zamówienie, a jego cena to 44 900 zł.

Moto Guzzi V7 III LimitedMoto Guzzi
Moto Guzzi V7 III LimitedMoto Guzzi
Moto Guzzi V7 III LimitedMoto Guzzi
Moto Guzzi V7 III LimitedMoto Guzzi
Moto Guzzi V7 III LimitedMoto Guzzi

 

Zobacz również:
REKLAMA