REKLAMA

Moto Guzzi V7 III w wersji limitowanej

Podczas imprezy Wheels and Waves poznaliśmy najświeższy model Moto Guzzi na 2019 rok. Produkcja nowego V7 III Limited jest ograniczona do zaledwie 500 sztuk. 

W 1967 roku do sprzedaży trafiły pierwsze egzemplarze V7. Od tamtej pory wiele się zmieniło, ale styl Gutka pozostał niezmieniony. Ponadczasowa maszyna jest jednym z najbardziej lubianych modeli w ofercie włoskiej marki.

Motocykle i surfing

Ciekawy i oryginalny wygląd maszyna zawdzięcza sylwetce nawiązującej do cafe racerów z dawnych lat.

W czerwcu ubiegłego roku, podczas imprezy Wheels and Waves odbywającej się we francuskim Biarritz, Włosi pokazali światu nową wersję V7 III Limited. Ciekawostką jest, że impreza skupia w jednym miejscu miłośników surfingu i motoryzacji.

Obecność chłopaków z Moto Guzzi na imprezie nie była przypadkowa. Roberto D'Amico, jeden z najbardziej utytułowanych włoskich surferów, zmierzył się tam z falami na desce z logo włoskiej marki. Była to idealna okazja dla Moto Guzzi do zaprezentowania najświeższego modelu.  

Dzisiaj wiemy już, że limitowane V7 zawita do Polski w drugiej połowie lutego 2019 roku.

Nowe Moto Guzzi

napędza dwucylindrowa V-ka umieszczona wzdłużnie o pojemności 744 cm3, która generuje 52 KM mocy i 60 Nm momentu obrotowego. Jednostka znana z poprzedniej generacji V7 – sprawdzona i niewysilona.

Ciekawy i oryginalny wygląd maszyna zawdzięcza sylwetce nawiązującej do cafe racerów z dawnych lat. Robotę robią podwójne rury wydechowe i chromowany bak, a oko cieszy skórzany pas na zbiorniku paliwa i anodowany korek wlewu.

Skórzana kanapa z przeszyciami podkreśla oldskulowy charakter maszyny. Limitowane dzieło dopełniają elementy z carbonu - błotniki i osłony boczne. Na mocowaniu kierownicy widnieje numer seryjny modelu.

Model V7 III Limited będzie dostępny na zamówienie, a jego cena to 44 900 zł.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Ducati zbudowało specjalną, ekskluzywną edycję Scramblera 1100 tylko dla członków legendarnego Scuderia Club Italia. 500 Euro z każdej sprzedanej sztuki zostanie przekazane na walkę z korona wirusem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA