[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Moto Guzzi V85 - szpiegowskie zdjęcia z testów

Podróżne enduro Moto Guzzi V85, inspirowane rajdem Dakar już niebawem trafi do sprzedaży. Przyłapaliśmy je podczas testów.

Moda na klasykę trwa, ale czy kojarzycie współczesnego turystyka stylem nawiązującego do maszyn z dawnych lat? My też nie kojarzymy... Ale Moto Guzzi już wkrótce to zmieni za sprawą nowego modelu V85. Inspiracją dla najnowszej włoskiej maszyny był rajd Dakar.  

Wielki zbiornik, dwa okrągłe reflektory, poprzeczny V2 90o o pojemności 850 cm3  i mocy około 80 KM, wał kardana, przedni zwieszenie USD i szprychowe koła to świetne połączenie. Nie możemy doczekać się V85-tki, bo Stelvio 1200 - miało swoją premierę 10 lat temu i nie jest już produkowane.

REKLAMA

Wiemy już, że podczas najbliższych targów EICMA (6 listopada, Mediolan) odbędzie się oficjalna premiera najnowszego modelu Moto-Guzzi. Zdjęcie prezentują jej koncepcyjną, testową wersję. Może się ona różnić od wersji, która trafi do sprzedaży. 

Mamy przecieki, że motocykl ma kosztować około 50 000 zł, ale ta informacja nie jest jeszcze w żaden sposób potwierdzona.

W listopadowym (11/2018) numerze naszego miesięcznika będziecie mieli okazję dowiedzieć się czy nowe Moto-Guzzi jeździ tak samo dobrze, jak wygląda. Będziemy mieli okazję przetestować go jeszcze przed oficjalną premierą.

Tak wygląda najnowsze V85

Tak wygląda Stelvio 1200

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Producent ekskluzywnych samochodów elektrycznych, Tesla zaprezentował elektryczny skuter Gogoro, który być może jest przyszłością wielkich miast.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij