[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Moto Guzzi V85 - szpiegowskie zdjęcia z testów

Podróżne enduro Moto Guzzi V85, inspirowane rajdem Dakar już niebawem trafi do sprzedaży. Przyłapaliśmy je podczas testów.

Moda na klasykę trwa, ale czy kojarzycie współczesnego turystyka stylem nawiązującego do maszyn z dawnych lat? My też nie kojarzymy... Ale Moto Guzzi już wkrótce to zmieni za sprawą nowego modelu V85. Inspiracją dla najnowszej włoskiej maszyny był rajd Dakar.  

Wielki zbiornik, dwa okrągłe reflektory, poprzeczny V2 90o o pojemności 850 cm3  i mocy około 80 KM, wał kardana, przedni zwieszenie USD i szprychowe koła to świetne połączenie. Nie możemy doczekać się V85-tki, bo Stelvio 1200 - miało swoją premierę 10 lat temu i nie jest już produkowane.

REKLAMA

Wiemy już, że podczas najbliższych targów EICMA (6 listopada, Mediolan) odbędzie się oficjalna premiera najnowszego modelu Moto-Guzzi. Zdjęcie prezentują jej koncepcyjną, testową wersję. Może się ona różnić od wersji, która trafi do sprzedaży. 

Mamy przecieki, że motocykl ma kosztować około 50 000 zł, ale ta informacja nie jest jeszcze w żaden sposób potwierdzona.

W listopadowym (11/2018) numerze naszego miesięcznika będziecie mieli okazję dowiedzieć się czy nowe Moto-Guzzi jeździ tak samo dobrze, jak wygląda. Będziemy mieli okazję przetestować go jeszcze przed oficjalną premierą.

Tak wygląda najnowsze V85

Tak wygląda Stelvio 1200

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Wielki silnik typu bokser i prosta do bólu konstrukcja - oto koncepcyjny BMW R18, spartański cruiser zaprezentowany podczas konkursu elegancji w Villa d'Este.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij