Moto Guzzi w limitowanej wersji

Lubisz wyróżniać się w tłumie i szukasz maszyny w scramblerowym klimacie? Moto Guzzi V7 II w wersji Stornello robi robotę! A do tego jest limitowany do 1000 sztuk.

Moto Guzzi
Moto Guzzi V7 II w limitowanej do 1000 sztuk wersji Stornello.

Wersja Stornello popularnego również u nas Moto Guzzi V7 II nawiązuje do modelu Stornello 125 Scrambler produkowanego pomiędzy 1971 a 1974 rokiem. Od seryjnych wersji V7-ki różni go malowanie z piękną czerwoną ramą i białym zbiornikiem. Po ochłonięciu z pierwszego zachwytu, można skupić się na podziwianiu seryjnie montowanych (w tej wersji) dodatków: kompletny układ wydechowy Arrow, aluminiowe błotniki, krótki wspornik tablicy rejestracyjnej, aluminiowe boczne panele i mała owiewka, gumowe osłony zbiornika oraz wiele innych drobiazgów z listy akcesoriów. Wisienką na torcie jest osłona stacyjki z informacją o numerze konkretnego egzemplarza.
Spodobał ci się? Jeśli masz wolne 43 900 zł, to nie czekaj tylko bierz namiar na najbliższego dealera Moto Guzzi. Listę autoryzowanych przedstawicieli znajdziesz na stronie www.motoguzzi-poland.pl

Zobacz również:
REKLAMA