Moto Iron Man – triathlon dla twardzieli

Już 15 listopada startuje 4 edycja motocyklowego triathlonu w Radomiu. Jeśli kręci cię bieganie, jazda na rowerze i off-road nie możesz odpuścić tych zawodów! 

Uczestnicy staną przed nie lada wyzwaniem. Dyscypliny w których będą konkurować to jazda motocyklem, rowerem, a następnie bieg. To oryginalna inicjatywa, której pomysłodawcą jest Ryszard Augustyn – drużynowy Mistrz Świata w rajdach enduro z 1993 roku.

Organizator, czyli Radomskie Towarzystwo Motocyklowe dostosowało kategorię i klasy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie: FAMILY, JUNIOR 85, JUNIOR 125, KOBIET, MASTER, MASTER 50 PLUS, MASTER 60 PLUS, EXTREME i EXTREME MAX. Każda z kategorii różni się wymaganiami dotyczącymi wieku, pojemności, dystansem i ilością okrążeń. 

Niezdecydowanych zawodników z pewnością przyciągną wysokie nagrody, a widzów wstęp wolny. Start pierwszej klasy (EXTREME FAMILY) odbędzie się w niedzielę (15.10.2017 r.) o godzinie 10:30. Zawodnicy będą się ścigać do godziny 16:00. Tor off-roadowy znajduje się w Koniówce, dzielnicy Radomia, na ulicy Folwarcznej. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Dokładne informacje dostępne są na stronie: www.motoironman.pl

 

Zobacz również:
REKLAMA