[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Moto Iron Man – triathlon dla twardzieli

Już 15 listopada startuje 4 edycja motocyklowego triathlonu w Radomiu. Jeśli kręci cię bieganie, jazda na rowerze i off-road nie możesz odpuścić tych zawodów! 

Uczestnicy staną przed nie lada wyzwaniem. Dyscypliny w których będą konkurować to jazda motocyklem, rowerem, a następnie bieg. To oryginalna inicjatywa, której pomysłodawcą jest Ryszard Augustyn – drużynowy Mistrz Świata w rajdach enduro z 1993 roku.

Organizator, czyli Radomskie Towarzystwo Motocyklowe dostosowało kategorię i klasy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie: FAMILY, JUNIOR 85, JUNIOR 125, KOBIET, MASTER, MASTER 50 PLUS, MASTER 60 PLUS, EXTREME i EXTREME MAX. Każda z kategorii różni się wymaganiami dotyczącymi wieku, pojemności, dystansem i ilością okrążeń. 

REKLAMA

Niezdecydowanych zawodników z pewnością przyciągną wysokie nagrody, a widzów wstęp wolny. Start pierwszej klasy (EXTREME FAMILY) odbędzie się w niedzielę (15.10.2017 r.) o godzinie 10:30. Zawodnicy będą się ścigać do godziny 16:00. Tor off-roadowy znajduje się w Koniówce, dzielnicy Radomia, na ulicy Folwarcznej. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Dokładne informacje dostępne są na stronie: www.motoironman.pl

 

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij