[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Moto Morini dementuje

Kilka dni temu pojawiły się pogłoski o bankructwie Moto Morini. Włoska marka dementuje jednak te informacje. Oświadcza, że zapłaciła zaległe wypłaty swoim 65 pracownikom, jednak dostawcy i podwykonawcy wciąż nie zostali spłaceni.

Mimo, że Moto Morini sprzedało w tym roku już więcej motocykli niż w zeszłym, daleko im do zaplanowanych 2000. W tej chwili szacowana ilość sprzedanych ma osiągnąć 1200 sztuk. Są to jednak zapasy stojące u dealerów, a nie nowo zamówione z fabryki egzemplarze.
MM zapewnia, że poszczególne działy firmy będą pracować według planu i ma nadzieję, że wszystkie problemy uda się rozwiązać.
Kolejne plotki mówią jednak iż firma ma jeszcze 8 miesięcy na rozwiązanie swoich finansowych kłopotów. Później sprawa się skomplikuje.

REKLAMA
Zobacz również:
Chcesz z bliska przyjrzeć się lub przymierzyć do najnowszych modeli motocykli? W ostatni weekend marca (28-31.03) wpadaj na Poznań Motor Show 2019, czyli największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA