[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Moto Morini dementuje

Kilka dni temu pojawiły się pogłoski o bankructwie Moto Morini. Włoska marka dementuje jednak te informacje. Oświadcza, że zapłaciła zaległe wypłaty swoim 65 pracownikom, jednak dostawcy i podwykonawcy wciąż nie zostali spłaceni.

Mimo, że Moto Morini sprzedało w tym roku już więcej motocykli niż w zeszłym, daleko im do zaplanowanych 2000. W tej chwili szacowana ilość sprzedanych ma osiągnąć 1200 sztuk. Są to jednak zapasy stojące u dealerów, a nie nowo zamówione z fabryki egzemplarze.
MM zapewnia, że poszczególne działy firmy będą pracować według planu i ma nadzieję, że wszystkie problemy uda się rozwiązać.
Kolejne plotki mówią jednak iż firma ma jeszcze 8 miesięcy na rozwiązanie swoich finansowych kłopotów. Później sprawa się skomplikuje.

Zobacz również:
Po zaciętej rywalizacji, to właśnie maszyna zbudowana w salonie Harley-Davidson Laidlaw w USA zdobyła tytuł Króla Custom 2019 i zwyciężyła w Bitwie Królów 2019.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA