[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Moto Show Bielawa

Megapopularna dotychczas impreza stunterska Streetfighter festival przyciągała dotychczas do Bielawy tysiące fanów stuntu. W 2010 roku Streetfighter zmienia nazwę na Moto Show.

X edycja tej stunterskiej imprezy zapowiada się znakomicie. 29-30 maja do Bielawy na dolnym śląsku zjadą najlepsi stunterzy w Polsce. Pojawi się również Rafał "Stunter 13" Pasierbek ze swoim stuntteamem Shiftracing (Stunter13, Jorian Ponomareff i Polien "Razerback Welsch).

Moto Show odbędzie się przy Alei Jana Pawła II w Bielawie. Start: sobota 29 maja, godzina 10 (jazdy treningowe). Impreza potrwa do godziny 17 w niedzielę 30 maja. Bilety: 10 zł miejsca stojące i 35 za miejsce na trybunie. Harmonogram oraz więcej informacji o tej imprezie znajdziecie na www.motoshowbielawa.pl


Zobacz również:
W 2019 roku Lettenbichler był jednym z najgroźniejszych zawodników w świecie hard enduro. Dzięki zwycięstwom w Red Bull Romaniacs i GetzenRodeo, a także podiach zdobytych w zawodach Extreme XL Lagares, Erzbergrodeo Red Bull Hare Scramble i Hawkstone Park Cross-Country, zwyciężył pięć razy w ośmiu imprezach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij