Moto marzanna utonęła w Rzeszowie

22 kwietnia parking Hali Podpromie w Rzeszowie wypełniły setki rozgrzanych po zimie motocykli. Otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane zostało przez Forum Podkarpackich Motocyklistów i Rzeszowską Grupę Motocyklową.

Na uczestników zlotu czekały liczne atrakcje – konkursy, pokazy, grill, a także parada motocyklowa. Meta imprezy miała miejsce przed sklepem motocyklowym I’M Inter Motors w Rzeszowie.

Na imprezie można było przetestować stan swojego akumulatora po zimie (z firmą Exide), nasmarować łańcuch smarem Silkolene, zadbać o wyczyszczenie kasku i skóry (Liqui Moly), a także przetestować kaski firmy Shoei, Shark i Nolan. Tuż obok sklepu I’M znajduje się ogromny parking, na którym odbył się spontaniczny i niespodziewany pokaz stunterski. Kaskader będący członkiem grupy Infamous Team, nagrodzony został nową oponą Pirelli Diablo.

Zlotowe konkursy polegały na rzuceniu kaskiem do celu i toczeniu motocyklem beczki na czas. Zadania na pierwszy rzut oka łatwe, przysporzyły uczestnikom niemałych trudności. Warto było się jednak postarać, bo dla zwycięzców przewidziane zostały rękawice Adrenaline Sahara i pasy nerkowe Adrenaline. Główną nagrodę zgarnął motocyklista, który w najkrótszym czasie przetoczył beczkę. Zwycięzca przekazał swoją nagrodę partnerce, która zdecydowała się na damską, motocyklową kurtkę Adrenaline Love Ride.

Impreza była przy okazji idealną szansą na sprawdzenie oferty sklepu I’M Inter Motors w Rzeszowie przy ulicy Rzecha 5.

W imieniu I’M Inter Motors Rzeszów Team dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas i życzymy udanego i pełnego słońca sezonu motocyklowego.

Zobacz również:
REKLAMA