[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Moto marzanna utonęła w Rzeszowie

22 kwietnia parking Hali Podpromie w Rzeszowie wypełniły setki rozgrzanych po zimie motocykli. Otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane zostało przez Forum Podkarpackich Motocyklistów i Rzeszowską Grupę Motocyklową.

Na uczestników zlotu czekały liczne atrakcje – konkursy, pokazy, grill, a także parada motocyklowa. Meta imprezy miała miejsce przed sklepem motocyklowym I’M Inter Motors w Rzeszowie.

Na imprezie można było przetestować stan swojego akumulatora po zimie (z firmą Exide), nasmarować łańcuch smarem Silkolene, zadbać o wyczyszczenie kasku i skóry (Liqui Moly), a także przetestować kaski firmy Shoei, Shark i Nolan. Tuż obok sklepu I’M znajduje się ogromny parking, na którym odbył się spontaniczny i niespodziewany pokaz stunterski. Kaskader będący członkiem grupy Infamous Team, nagrodzony został nową oponą Pirelli Diablo.

REKLAMA

Zlotowe konkursy polegały na rzuceniu kaskiem do celu i toczeniu motocyklem beczki na czas. Zadania na pierwszy rzut oka łatwe, przysporzyły uczestnikom niemałych trudności. Warto było się jednak postarać, bo dla zwycięzców przewidziane zostały rękawice Adrenaline Sahara i pasy nerkowe Adrenaline. Główną nagrodę zgarnął motocyklista, który w najkrótszym czasie przetoczył beczkę. Zwycięzca przekazał swoją nagrodę partnerce, która zdecydowała się na damską, motocyklową kurtkę Adrenaline Love Ride.

Impreza była przy okazji idealną szansą na sprawdzenie oferty sklepu I’M Inter Motors w Rzeszowie przy ulicy Rzecha 5.

W imieniu I’M Inter Motors Rzeszów Team dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas i życzymy udanego i pełnego słońca sezonu motocyklowego.

zobacz galerię

Zobacz również:
Aktualny mistrz świata – Maikel Melero – znów udowadnia, że jest w świetnej formie. W ostatni weekend stycznia podczas inauguracji cyklu Mistrzostw Świata FMX w Bazylei ponownie nie miał sobie równych. Hiszpan ma już w tym sezonie na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie planował zwolnić tempo.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA