[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

MotoGP Indianapolis

Jorge Lorenzo bez wątpienia jest w tym roku najlepszym zawodnikiem MotoGP. Wygrał już 8 wyścigów a w pozostałych był w czołówce. Ma już 235 punktów i nie wydaje się żeby ktokolwiek był w stanie mu zagrozić. Czy Kapitan Ameryka znów wygra w Indianapolis?

Lorenzo wygrał 8 z 10 wyścigów, a dwa razy był drugi. Najbliżej w generalce jest Dani Pedrosa, ale niebotyczne 77 pkt straty wydaje się być nie do odrobienia bowiem Lorenzo musiałby w każdym kolejnym wyścigu kasować motocykl. Taka zmiana jest praktycznie nierealna. Do końca serii pozostało 8 wyścigów. Najbliższy to GP Indianapolis, które w zeszłym roku padło łupem Lorenzo przebranego za amerykańskiego superbohatera Kapitana Amerykę. Czy Indiana znów padnie łupem Jorge? A może przebudzi się wreszcie Vale i jak na doktora przystało wyleczy Jorge z aspiracji do tytułu?Są przecież jeszcze Stoner, Dovizioso i właśnie Pedrosa który też nie daje za wygraną.Przekonamy się już 28 i 29 sierpnia.

REKLAMAZobacz również:
Po 30 latach w Afryce i po 11 latach w Ameryce Południowej, Rajd Dakar przenosi się na Bliski Wschód.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij