[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

MotoGP: Lorenzo oficjalnie w Ducati

Tak jak pisałem we wczorajszej informacji Jorge Lorenzo po aktualnym sezonie rozstanie się z Yamahą i przejdzie do Ducati. To już oficjalne.

Wczoraj pojawiła się informacja na którą wszyscy czekali. Ważne było nie tyle, czy się pojawi, a raczej kiedy, bowiem historia z przejściem Lorenzo do Ducati była niemal pewniakiem. Włodarze Yamahy i Ducati postanowili nie trzymać nas dłużej w niepewności. Kilka godzin po pojawieniu się informacji o odejściu Lorenzo z Yamahy z końcem sezonu 2016, Ducati wystosowało krótką i wyjątkowo oszczędną notkę prasową, w której ogłosiło osiągnięcie porozumienia z Hiszpanem. Jorge z dniem 1 stycznia 2017, przechodzi na czerwoną stronę i zasiądzie za sterami Ducati.

Póki co włoski zespół nie przyznaje się kogo zastąpi "Por Fuera" za sterami czerwonego pocisku. Faktem jest, że Lorenzo wraca pod skrzydła Luigi Dall'Igny. Włoski szef zespołu Ducati miał dotychczas spory udział przy dwóch tytułach mistrzowskich Hiszpana zdobytych na Aprilii w klasie 250.

Swoją drogą, byłby to niezły duet: Stoner i Lorenzo na Ducati w 2017 roku. Raczej niemożliwe, ale pomarzyć dobra rzecz!

Zobacz również:
Andrea Dovizioso i Danilo Petrucci zaprezentowali w Bolonii nowe motocykle zespołu Mission Winnow Ducati Corse. Zmiany subtelne ale efektowne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA