[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

MotoGP: Lorenzo w Hondzie!

Jorge Lorenzo - pięciokrotny mistrz świata - podpisał dwuletni kontrakt z Hondą. W sezonach 2019 i 2020 będzie teamowym kolegą Marca Marqueza.

Ducati MotoGP Team 2017 Jorge Lorenzo i Andrea Dovizioso: Ducati MotoGP Team 2017, nowe barwy Ducati Desmosedici GP17

Lorenzo zajmie miejsce Daniego Pedrosy, który po 18 latach kończy współpracę z HRC. Tym samym Japończycy będą mieć na pokładzie dwie gwiazdy - Lorenzo w MotoGP zdobył 3 tytuły dla Yamahy (2010, 2012 i 2015). Z kolei Marquez 4 tytuły dla Hondy (2013, 2014, 2016 oraz 2017).
W sumie ci dwaj zawodnicy 11 razy byli mistrzami świata (wliczając 125, 250 i Moto2). Wygrali 130 wyścigów i 255 razy stawali na podium.

Wygląda to imponująco, ale czy będą się potrafili ze sobą dogadać? Atmosfera w boksie jest bardzo ważna (pamiętacie Yamahę? Rossi vs Lorenzo?). Otwarta pozostaje jeszcze jedna kwestia - Honda RC213V wymaga agresywnego stylu jazdy - czy Lorenzo podoła?

Z kolei miejsce Hiszpana w fabrycznym teamie Ducati zajmie utalentowany Włoch - Danilo Petrucci, który w tym sezonie jeździ w teamie Alma Pramac Racing. Plotki głoszą, że roczny kontrakt z tym zawodnikiem ma kosztować Ducati 400 tysięcy euro rocznie. W porównaniu z Lorenzo fabryka nieco zaoszczędzi...

Danilo Petrucci - Alma Pramac Racing

Zapowiada się bardzo ciekawy sezon. Tym bardziej, że nie wszystkie miejsca w teamach zostały obsadzone, a w Moto2 zmienia się dostawca silników (Hondę zastąpi Triumph). Nudy nie będzie!

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Emocjonująca, a jednocześnie łatwa do zrozumienia formuła zawodów już w pierwszej edycji zdobyła serca nie tylko uczestników, ale i publiczności. Nie zabraknie również gospodarza imprezy – Tadeusza Błażusiaka, który po ubiegłorocznej przerwie, ponownie stanie do walki o zwycięstwo.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA