[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

MotoGP: Mission Winnow - Ducati Team w nowych barwach na sezon 2019

"Misja: wygrać teraz" to hasło towarzyszące zespołowi Ducati w najbliższym sezonie MotoGP. Zadanie nei będzie łatwe, ale włoski zespół złożony z włoskich zawodników może okazać się receptą na sukces.

Ducati Team Mission Winnow Ducati Team Mission Winnow

Ducati jest gotowe do zwyciężania w kolejnym sezonie MotoGP. Nowe barwy zespołu świadczą o tym bezsprzecznie. Czy rzeczywiście będą wygrywać okaże się dopiero po pierwszym wyścigu sezonu, gdzie Andrea Dovizioso jest niepokonany od dwóch lat, ale póki co poznaliśmy ich plany.

A teraz żarty na bok. W nowym sezonie MotoGP zespołowi Ducati będzie towarzyszyć hasło "Mission Winnow", czyli "Misja: wygrać teraz". To że Dovizioso jest zdolny wygrywać wyścigi i walczyć o mistrzostwo wiemy już od kilku lat. W tym roku jego wsparciem, a zarazem pierwszym przeciwnikiem do pokonania będzie Danilo Petrucci. Choć pierwsze doniesienia i plotki mówiły o tym, że szef Ducati Corse - Paolo Ciabatti już planuje zastąpić Petrucciego w przyszłym roku i między wierszami przyznał że wybór Petrucciego był błędem, Danilo udowadnia, że jest właściwym wyborem. W przedsezonowych testach na Sepang w Malezji Danilo wykręcił najlepszy czas ze wszystkich zawodników. Tuż za nim uplasowali się jego koledzy z prywatnego zespołu Ducati Alma Pramac - Francesco Bagnaia i Jack Miller. Dopiero czwarty był Andrea Dovizioso. To oznacza, że motocykle Ducati wykręciły cztery najlepsze czasy podczas testów. Oczywiście nie oznacza to, że będą najszybsi, bowiem część zespołów traktuje testy tylko jako możliwość poprawienia motocykla i nie próbują nawet wykręcać rekordów. Niemniej osiągnięcie Petrucciego i nieoficjalny rekord toru Sepang, robi wrażenie. W galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć nowego zespołu Ducati Team.

REKLAMA

Zobacz także:

Nowe barwy zespołu Yamahy - Monster nowym sponsorem

KTM odsłania karty - nowa grafika zespołów KTM-a w MotoGP

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij