[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
1.0

MotoGP: Nowe Ducati Desmosedici GP15

Najnowsze Ducati Desmosedici GP15, na którym Andrea Dovizioso i Andrea Iannone będą ścigać się w nadchodzącym sezonie MotoGP, ujrzało właśnie światło dzienne.

Będzie rozwijać ponad 240 KM i ponad 340 km/h, Motocykl będzie ważył zaledwie 158 kg (na sucho). Będzie wyposażony w zawieszenia Ohlins i hamulce Brembo, oraz po raz pierwszy skrzynię biegów typu Seamless – znaną z Hondy i Yamahy, co ma spowodować że zmiany biegów będą dużo szybsze i płynniejsze. Czyżby Gigi Dal'Igna rozpoczął swoją rewolucję?

Pełna galeria zdjęć powyżej.

REKLAMA

Poniżej dane techniczne

Budowa: chłodzony cieczą, czterosuwowy, V4 90°, rozrząd desmodromiczny EVO DOHC

Przeniesienie napędu: skrzynia 6-biegowa typu seamless DST, napęd końcowy łańcuchem.

Pojemność skokowa 1000 cm3

Moc: ponad 240 KM

Prędkość max.: ponad 340 km/h

Układ Wydechowy: Akrapovic

PODWOZIE

Rama: aluminiowa, dwa profile.

Zawieszenie: widelec upside-down, średnica goleni 48 mm i amortyzator centralny Ohlins.

Hamulce: przód – dwie carbonowe tarcze hamulcowe, średnica 320/340 mm, zaciski 4-tłoczkowe, z tyłu jedna stalowa tarcza hamulcowa zacisk 2-tłoczkowy

WYMIARY I MASY

Masa (na sucho)       158 kg      

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij