MotoGP: Nowe barwy zespołów KTM-a

Już dziś można powiedzieć, że juniorski zespół KTM-a będzie jednym z najlepiej wyglądających w padoku MotoGP. Petrucci i Lecuona w nowych barwach, fabryczni zawodnicy Binder i Oliveira w klasycznych Red Bull KTM.

I want to break free – ta piosenka Queen chyba przyświecała stylistom odpowiedzialnym za nowe barwy zespołów KTM-a, a przynajmniej juniorskiego teamu Tech3. Do tej pory zespół juniorski reprezentował barwy Red Bulla i reklamował jeden z napojów giganta w branży energetyków. Red Bull przełożył jednak większość wsparcia na fabryczny zespół i to właśnie Brad Binder i Miguel Oliveira będą reprezentować to klasyczne połączenie – Red Bull-KTM w dość stonowanym i znanym wyglądzie owiewek.

Inaczej sprawa ma się z zespołem juniorskim, który teraz będzie występował we wściekłopomarańczowych barwach przynależnych do KTM-a. Patrzenie na Danilo Petrucciego w pomarańczy na bojowo wyglądającym KTM-ie RC16 wywołuje dziwne uczucia, ale wygląda to po prostu świetnie. Na pewno też nie będzie się gryźć z barwami Repsol Hondy, która zwykle prezentuje bardziej zróżnicowaną kolorystykę, a pomarańczowy jest tylko kolorem dominującym.  Dość gadania – sprawdźcie nowe barwy zespołów KTM-a, a w szczególności stylówkę zespołu juniorskiego z Petruccim i Lecuoną na pokładzie. Bardziej wyraziście chyba się nie dało, ale jaramy się!

Zobacz także: MotoGP. Nowe barwy zespołu Ducati Corse

zobacz galerię

Zobacz również:
Po 16 miesiącach przerwy od ścigania Rafał Sonik wraca na siedzenie quada i od razu wraca też na podium pucharu świata, zdobywając drugie miejsce w rajdzie Kazachstanu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA