Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

MotoGP: Startują testy w Katarze

Dziś na torze Losail w Katarze startują ostatnie testy MotoGP przed rozpoczęciem sezonu.

Testy MotoGP Philip Island 2017 Testy MotoGP Philip Island 2017

Ostatnie testy przed startem sezonu potrwają 3 dni, podczas których zawodnicy MotoGP będą mogli po raz ostatni sprawdzić swoje maszyny i podjąć ostateczne decyzje co do wyboru silników. Testy odbędą się na torze Losail w Katarze.

Sezon startuje już za dwa tygodnie, więc zawodnikom pozostało już bardzo niewiele czasu. Będzie to ostatnia okazja by odpowiednio przystosować swoje motocykle, popracować nad ustawieniami. Będą musieli również zdecydować, jaka specyfikacja silnika trafi do maszyn na cały sezon, bowiem według przepisów MotoGP zespoły nie mogą zmieniać i w żaden sposób ingerować w silniki w trakcie sezonu. Ta kwestia dotyczy na pewno Marqueza i Pedrosy bowiem zespół Hondy wciąż zastanawia się, który silnik wybrać.

Zezwolenie na rozwój silników mają tylko zespoły, które debiutują (lub powracają) do stawki MotoGP. To tyczy się przede wszystkim KTM-a który będzie startował w tym roku na ulgowych warunkach.To trzecie zimowe testy przed sezonem 2017 po próbach w Sepang i testach na Phillip Island.

Harmonogram testów na Losail w Katarze:

10 marca 2017: 14.00 - 21.00 czasu polskiego (16.00 - 23.00 czasu lokalnego)

11 marca 2017: 14.00 - 21.00 czasu polskiego (16.00 - 23.00 czasu lokalnego)

12 marca 2017: 14.00 - 21.00 czasu polskiego (16.00 - 23.00 czasu lokalnego)

Testy można oglądać na portalu motogp.com po wykupieniu dostępu Video Pass

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij