MotoHans potrzebuje pomocy

MotoHans - znany i lubiany warsztat motocyklowy ze Śląska potrzebuje waszej pomocy. W niecałą godzinę spłonęło wszystko co należało do warsztatu. Udostępnij lub wesprzyj zrzutkę!

MotoHans pożar MotoHans

Należący do znanego i lubianego mechanika Pawła warsztat MotoHans w Zwonowicach niedaleko rybnika potrzebuje waszego wsparcia i pomocy po pożarze. Ogień strawił część budynku z niemal całą zawartością i dobytkiem, a nawet serwisowanymi maszynami klientów. Strat jest na blisko 400 000 zł. Jak się okazało po fakcie polisa ubezpieczeniowa nie objęła większości strat spowodowanych przez pożar i teraz Paweł potrzebuje naszej i waszej pomocy by znów stanąć na nogi i mieć w miarę normalne święta. Rok 2020 naprawdę nie jest szczęśliwy...

Pomożecie Pawłowi w tej dramatycznej sytuacji? Na pewno niejeden z Was serwisował u niego swój motocykl i wie jak sumiennie podchodzi do sprawy, a teraz to on potrzebuje pomocy. Jeśli możecie wspomóc go finansowo każdy grosz się liczy, a jeśli nie - udostępniajcie tę informację lub samą zrzutkę na pomoc dla warsztatu MotoHans. Zrzutka trwa jeszcze tylko 3 tygodnie, a na razie uzbierano niespełna 30 000 zł. Paweł nie zbiera pełnej kwoty, a jedynie tyle by stanąć znów na nogi.

 

Zobacz również:
REKLAMA