[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

MotoMajówka w salonie Modeka

Choć majówka już za nami, wrocławski salon Modeki zaprasza na MotoMajówkę już w najbliższy weekend.

MotoMajówka w salonie Modeka Wrocław MotoMajówka w salonie Modeka Wrocław

MotoMajówka w salonie Modeka Wrocław odbędzie się już w najbliższy weekend 12-14 maja. W programie jak zwykle sporo atrakcji: testy ciuchów i akcesoriów, warsztaty o tematyce turystycznej, prezentacja maszyn BRP (quady i trókołowce Spyder) grillowanie, a na koniec MWF czyli Motocyklowy Wieczór Filmowy. Wstęp jest oczywiście bezpłatny, a na dodatek możecie wygrać bezpłatne szkolenie na torze w Starym Kisielinie ze szkołą MotorSfera. Impreza startuje o 10.00 w piątek 12 maja i potrwa do 18. W sobotę i niedzielę powtórka. Salon Modeka Wrocław znajduje się przy ulicy Gajowickiej 112-14 oczywiście we Wrocławiu. Więcej info i pełny program imprezy znajdziecie na fanpage'u salonu Modeka Wrocław i Modeka Polska. My planujemy się tam wybrać.

REKLAMA

W programie:
- Testy kasków SHOEI Polska (Neotec, Gt-Air, RYD oraz NXR)
- Testy nawigacji TomTom Rider 400
- Sprawdzenie produktów Motul Polska
- Wystawę sprzętów motocyklowych od BRP MotoTeam Wrocław (quady, pojazdy SSV, czy trójkołowce spod znaku Spyder)
- Warsztaty techniczne w zakresie przygotowania i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych podczas wypraw oraz wycieczek motocyklowych.
- Wielkie Grillowanie oraz MWF - Motocyklowe Wieczory Filmowe

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij