[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

MotoMięśniak od Hyundaia?

Projektantka Min Seong Kim zaprezentowała nietypową wizję przyszłych motocykli w formie pojazdu Hyundaia. Motocykl przypominający nieco wyglądem motocykle świetlne z filmu TRON ma mieć wygląd i strukturę podobną do ludzkiego mięśnia.

Rozbudowana rama miałaby być stworzona z tworzyw i materiałów pozwalających na rozciąganie się i sprężanie tak aby jazda była płynna, a pokonywanie zakrętów łatwe i bezproblemowe. Oznacza to że przy wejściu rama z tych materiałów stawałaby się elastyczna by przy dynamicznym wyjściu sztywnieć i zapewniać pewne opuszczenie winkla. teoria ciekawa choć nieco przesadzona póki co. Poza tym co jak co, ale nie wydaje nam się żeby Hyundai wszedł na rynek motocyklowy, a już na pewno nie z czymś więcej niż moped albo skuter 125 ccm.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij