[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

MotoMikołaje 2011 w Bielsku-Białej

W dzień MotoMikołajkowej imprezy, czyli 4 grudnia dobiegła końca miesięczna zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieci z Domu dziecka przy Pocztowej w Bielski Białej. MotoMikołaje uzbierali aż 11500 zł.

4 grudnia zakończyła się miesięczna kwesta MotoMikołajkowa 2011.Była to już IV edycja akcji Motocykliści- Dzieciom organizowana przez Automobilklub Beskidzki, Klub “Just Riders” oraz motocyklistów z Bielska- Białej i okolic.Jej celem było zebranie środków pieniężnych oraz darów rzeczowych dla Dzieciaków z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Punktem kulminacyjnym był wyjazd na motocyklach do Domu Dziecka w Cygańskim Lesie z prezentami... Pogoda dopisała , zima nam odpuściła i zebraliśmy się w około 160 motocykli!!! MotoMikołaje w tym roku zebrały ponad 11500 zł ( a to nie koniec - skarbonki z 4 grudnia liczymy w przyszłym tygodniu:) pozwoliło to na zakup wymarzonych prezentów dla Dzieci, które pisały listy do św. Mikołaja... a spora część zostanie spożytkowana na dalsze potrzeby Domu Dziecka typu meble, animacje i wyjazdy Dzieci oraz prozaiczne środki czystości, słodycze i leki.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij