[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

MotoMikołaje 2011 w Bielsku-Białej

W dzień MotoMikołajkowej imprezy, czyli 4 grudnia dobiegła końca miesięczna zbiórka pieniędzy na prezenty dla dzieci z Domu dziecka przy Pocztowej w Bielski Białej. MotoMikołaje uzbierali aż 11500 zł.

4 grudnia zakończyła się miesięczna kwesta MotoMikołajkowa 2011.Była to już IV edycja akcji Motocykliści- Dzieciom organizowana przez Automobilklub Beskidzki, Klub “Just Riders” oraz motocyklistów z Bielska- Białej i okolic.Jej celem było zebranie środków pieniężnych oraz darów rzeczowych dla Dzieciaków z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej. Punktem kulminacyjnym był wyjazd na motocyklach do Domu Dziecka w Cygańskim Lesie z prezentami... Pogoda dopisała , zima nam odpuściła i zebraliśmy się w około 160 motocykli!!! MotoMikołaje w tym roku zebrały ponad 11500 zł ( a to nie koniec - skarbonki z 4 grudnia liczymy w przyszłym tygodniu:) pozwoliło to na zakup wymarzonych prezentów dla Dzieci, które pisały listy do św. Mikołaja... a spora część zostanie spożytkowana na dalsze potrzeby Domu Dziecka typu meble, animacje i wyjazdy Dzieci oraz prozaiczne środki czystości, słodycze i leki.

zobacz galerię

Zobacz również:
Dotarły do nas informacje, że w firmie Milestone trwają intensywne prace nad nową grą komputerową Ride 4. W grze ścigać się będziesz na jednym z 250 motocykli wybierając spośród 34 torów z całego świata. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA