Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

MotoMikołaje działali również w Kwidzynie

Kwidzyńscy MotoMikołaje ze Stowarzyszenia Motocyklistów MotoKwidzyn 3 grudnia kwestowali na ulicach miasta, przy centrach handlowych i sklepach zbierając pieniądze dla biednych rodzin z okolicy.

Akcja odbyła się w Kwidzynie po raz drugi. W tym roku pogoda i darczyńcy okazali się bardzo łaskawi, dzięki czemu udało się zebrać ponad 2,9tys zł co jest wynikiem lepszym o ponad 1tys zł niż w roku poprzednim! Umożliwiło to zakup prezentów i najpotrzebniejszych produktów do życia codziennego dla trzech rodzin wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Akcja Motomikołajów rozpoczęła się o godzinie 10:00 od parady ponad 25 motocykli ulicami miasta. Po paradzie cała grupa mikołajów licząca około 40 osób rozjechała się do wcześniej ustalonych miejsc zbiórki pieniędzy. Motomikołajowie wspomagani byli przez zaprzyjaźnioną grupę fotografów z forum e-kwidzyn.pl, dzięki którym każdy darczyńca mógł zrobić sobie zdjęcie na motocyklu z mikołajem lub śnieżynką. Zaś najmłodsi motomikołajowie częstowali cukierkami wszystkich wspomagających akcję.


zobacz galerię

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij