MotoStrefa 2016 - czy padnie rekord Guinnessa w jednoczesnym paleniu gumy?

Potrzeba jedynie 10 sekund, żeby pomóc! Dokładnie tyle potrwa próba bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym paleniu gumy przez 303 motocykle, która przeprowadzona zostanie 26 czerwca na parkingu Centrum Handlowego M1 w Zabrzu przy ul. Szkubacza 1.

Celem imprezy jest zbiórka środków dla nowopowstającego kierunku „mechanik motocyklowy" w Zespole Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Zabrzu.To będzie trzecia na świecie i pierwsza w Europie! próba bicia tego rekordu. Ale MotoStrefa to nie tylko rekord, to również interesujące pokazy, prezentacje firm z branży motocyklowej, szkolenia i promocja bezpieczeństwa na drodze.

Wszystko dla obecnych, a zwłaszcza przyszłych uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Zabrzu. Bowiem już we wrześniu jedna z najlepszych placówek motoryzacyjnych tego rodzaju na Śląsku otwiera nowy kierunek: mechanik motocyklowy. Niestety przyszli adepci tej szkoły nie będą mogli uczyć się fachu przy użyciu współczesnych narzędzi i stanowisk do naprawy jednośladów. Dlatego organizatorzy chcą przyjść im w sukurs i zakupić niezbędny sprzęt. Dokonać tego chcą za pieniądze uzyskane podczas zbiórki przeprowadzonej w trakcie MotoStrefy.

Poniżej znajdziecie  szczegółowy harmonogram imprezy. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci uzyskania dodatkowych informacji – organizatorzy proszą o kontakt: [email protected]

Więcej na temat MotoStrefy znajdziecie na stronie www.motostrefa-slask.pl, i na Facebooku 

Program imprezy MotoStrefa 2016:

10:00 otwarcie imprezy MotoStrefa

11:00 pokaz: Stunt, Żużel

12:00 konkurs "Wolna Jazda"

13:15 pokaz: Stunt

13:30 pokaz: MotoRat - Pierwsza Pomoc

14:00 pokaz: Śmiercioodporny Kris

14:15 konkurs "BIG 8"

14:45 pokaz: Unimoto

15:00 koncert zespołu "HEXENGRUND"

16:00 przygotowania do rekordu

17:20 rozpoczęcie próby bicia REKORDU GUINNESSA

18:00 koncert zespołu "KRZYK"

20:00 zakończenie imprezy

Zobacz również:
REKLAMA