Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motoazja

20 tysięcy kilometrów w 60 dni. Taki plan założył sobie Sławek Chałupniczak - informatyk z Kołobrzegu. Wyruszył w sobotę 6 czerwca z Kołobrzegu na KTM-ie LC4 640, a trasa którą sobie wyznaczył przebiega przez całą Azję.

Sławek Chałupniczak marzył o takiej podróży od lat. Dziś jest już 5 dzień w trasie. Jedzie KTM-em, do którego ma pełne zaufanie. Oczywiście motocykl został specjalnie przygotowany na taką podróż. Cała wyprawa została też starannie zaplanowana przez żonę Sławka - Agnieszkę, która wspiera męża w samotnym rajdzie przez Azję. Trasa podróży przebiega przez Litwę, Łotwę, Rosję i Mongolię, aż do Magadanu nad morzem Ochockim. Całą wyprawę możecie śledzić na stronie www.motoazja.pl . Patronat medialny nad wyprawą Sławka objął również MOTOCYKL. W miarę możliwości będziemy informować o poczynaniach podróżnika z Kołobrzegu. Trzymajcie kciuki za Sławka. Jeśli ktoś jest chętny wesprzeć Sławka również finansowo zapraszamy do współpracy info@motoazja.pl .

zobacz galerię

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE