Motoazja

20 tysięcy kilometrów w 60 dni. Taki plan założył sobie Sławek Chałupniczak - informatyk z Kołobrzegu. Wyruszył w sobotę 6 czerwca z Kołobrzegu na KTM-ie LC4 640, a trasa którą sobie wyznaczył przebiega przez całą Azję.

Sławek Chałupniczak marzył o takiej podróży od lat. Dziś jest już 5 dzień w trasie. Jedzie KTM-em, do którego ma pełne zaufanie. Oczywiście motocykl został specjalnie przygotowany na taką podróż. Cała wyprawa została też starannie zaplanowana przez żonę Sławka - Agnieszkę, która wspiera męża w samotnym rajdzie przez Azję. Trasa podróży przebiega przez Litwę, Łotwę, Rosję i Mongolię, aż do Magadanu nad morzem Ochockim. Całą wyprawę możecie śledzić na stronie www.motoazja.pl . Patronat medialny nad wyprawą Sławka objął również MOTOCYKL. W miarę możliwości będziemy informować o poczynaniach podróżnika z Kołobrzegu. Trzymajcie kciuki za Sławka. Jeśli ktoś jest chętny wesprzeć Sławka również finansowo zapraszamy do współpracy [email protected] .

zobacz galerię

Zobacz również:
Zubożone wyposażenie, ale za to niższa masa przy niezmienionych osiągach – tak wyglądać ma podstawowa wersja KTM Super Adventure, która wkrótce pojawi się w ofercie producenta.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA