Motocross: MX Kobiet i MX Quad w Dębskiej Woli - zapowiedź

O mistrzostwo Polski ciągle walczą zawodniczki z MX Kobiet oraz zawodnicy na quadach. W najbliższą niedzielę w Dębskiej Woli wszystko się rozstrzygnie.

Maciej Wierzbicki
Motocross: MX Kobiet i MX Quad w Dębskiej Woli - zapowiedź.

W najbliższą niedzielę, czyli 2 października 2016 r., na torze w Dębskiej Woli zawodniczki klasy MX Kobiet i zawodnicy klasy MX Quad będą walczyć o ostatnie punkty Mistrzostw Polski.
Zdecydowaną liderką klasyfikacji wśród pań jest Joanna Miller. Może ona stracić niemal pewny tytuł Mistrza Polski tylko w jednym przypadku - jeśli nie wystartuje. Bardzo ciekawie zapowiada się walka o drugie miejsce - pomiędzy Wiktorią Garbowską, a Aliną Łaszcz są tylko 2 punkty różnicy. Będzie to dla nich niesamowity sprawdzian przygotowania nie tylko fizycznego ale i odporności psychicznej.

W klasie MX Quad liderem klasyfikacji generalnej jest Litwin Tomas Zigmantas, drugi jest Artur Szczebak, a trzeci Łukasz Lorenc. Różnice są tu niewielkie i każdy z nich ma szansę na mistrzowski tytuł. Mało tego, o miejsca na pudle mogą powalczyć również niżej sklasyfikowani zawodnicy.

Zawody w Dębskiej Woli to także rywalizacja w cyklu Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie - zapraszamy zawodników i kibiców. Gospodarzem i organizatorem zawodów jest Brzeziński Klub Motocrossowy „Racing”.

Harmonogram zawodów znajdziesz tutaj: http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_debska_wola.pdf

Zobacz również:
REKLAMA