Motocross: Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski w Olsztynie - zapowiedź

Motocross na najwyższym poziomie na początek wakacji? Jeśli uważasz, że lepiej nie można zacząć letniego wypoczynku w najbliższy weekend wbijaj do Olsztyna!

Orlen MX MP
Motocross: Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Polski w Olsztynie - zapowiedź.

W najbliższy - pierwszy wakacyjny - weekend tj. 25-26.06.2016 na torze przy ul. Lubelskiej w Olsztynie odbędą się Mistrzostwa Europy w klasach EMX 65 i EMX85 oraz w klasie EMX Open. Przy okazji europejskich wyścigów pojadą również zawodnicy Mistrzostw Polski z klas MX65 i MX85. Najmłodsi polscy zawodnicy zaraz po rozdaniu świadectw będą mieli okazję do potwierdzenia swoich sportowych umiejętności i to z najszybszymi zawodnikami Europy strefy północno –wschodniej.

W klasie EMX Open (ME) pojadą zawodnicy na najmocniejszych motocyklach aby walczyć o punkty w kwalifikacji Mistrzostw Europy.

Na listach zgłoszeń widnieją zawodnicy z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Czechy, Słowacja, czy Chorwacja. Polscy kibice też będą usatysfakcjonowani, bo nie zabraknie naszych!

W sobotę odbędą się treningi zakończone wyścigami kwalifikacyjnymi, których start przewidziano o godz. 15:00. W niedzielę pierwsze starty do wyścigów finałowych zaplanowano na godz. 12:30.

Szczegółowy harmonogram i informacje dotyczące ME w Olsztynie znajdziesz na http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/sr_emx_65_85_emx_open_olsztyn_1.pdf

Zapraszamy wszystkich kibiców i miłośników sportów motorowych!

Zobacz również:
REKLAMA