[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motocross: Mistrzostwa Polski i Puchar Polski - zapowiedź

Nie masz pomysłu co robić w długi weekend? Jeśli oczekujesz strzału adrenaliny i znakomitej atmosfery, a przy tym lubisz off-road nie omijaj Lidzbarka Warmińskiego!

Miesięcznik "MOTOCYKL" został partnerem medialnym Mistrzostw Polski w Motocrossie - Orlen MX MP 2016!

Jeśli kręci cię motocross sam możesz spróbować sił na torze,  ale jeżeli jeszcze nie czujesz się na siłach zostań kibicem i podglądaj najlepszych podczas Pucharu Polski!
Impreza startuje w sobotę 30 kwietnia - tego dnia w cyklu Mistrzostw Polski odbędą się wyścigi w klasach: MX Kobiet i MX Quad. Z kolei w Pucharze Polski wystartują: MX 1 C, MX Open-B, MX Masters oraz MX Kobiet. Drugiego dnia, czyli w niedzielę 1 maja pojedzie wyłącznie Puchar Polski w kategoriach: MX 65, MX 85, MX 2C, MX2 Junior oraz MX Open.

Obiekt w Lidzbarku Warmińskim jest jednym z najlepszych i najciekawszych torów motocrossowych w Polsce. Jest piaszczysty i lubiany przez zawodników - to również zasługa dobrego przygotowania i utrzymywania przez Moto Klub Lidzbark Warmiński. Robotę robi również malownicze położenie - na zalesionych wzgórzach na południowy wschód od centrum Lidzbarka.

Zapraszamy do kibicowania! Zabierz ze sobą rodzinę - na torze nie ma miejsca na nudę!
Żeby nie błądzić w nawigację wbij: Lidzbark Warmiński, ulica Wrzosowa.

zobacz galerię

Zobacz również:
Po dniu przerwy, Kevin Benavides postanowił powetować pechowy 6. etap, genialną jazdą popisał się również Joan Barreda, ale na ich dokonania cieniem położył się tragiczny wypadek Paulo Goncalvesa. Maciek Giemza pojechał rozważnie i bez przygód.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA