Motocross: Mistrzostwa Polski w Człuchowie - zapowiedź

Wakacje bez off-roadu? Nie ma szans! Wszyscy fani motocrossu w najbliższy weekend (30-31 lipca) powinni odwiedzić pogranicze Kaszub i Krajny - w Człuchowie odbędzie kolejna runda Mistrzostw  Polski w Motocrossie! Zapraszamy.

Orlen MX MP 2016
Motocross: Mistrzostwa Polski w Człuchowie - zapowiedź.

Już w najbliższy weekend (30-31.07) do Człuchowa (woj. pomorskie) przyjadą najlepsi motocrossowcy z całego kraju. Miasto będzie gospodarzem IV rundy Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Motocrossie. Człuchowski klub broni także tytułu klubowego Mistrza Polski. 

Zawody odbędą się w sobotę i w niedzielę  na torze przy ulicy Kamiennej. Zawodnicy wystartują w 7 klasach: w sobotę ścigać się będą klasy MX65, MX2, MX Masters, zawodnicy z licencjami B i C (ci ostatni pojadą w Towarzyskich Zawodach Motocrossowych o Puchar Burmistrza Człuchowa); z kolei w niedzielę: MX2 Junior, MX85 oraz MX Open

Chcesz spróbować swoich sił? Zgłoś się z własnym motocyklem, odpowiednim strojem i badaniami lekarskimi potwierdzonymi przez lekarza medycyny sportowej - mówi Tadeusz Szwemin, prezes Człuchowskiego Auto-Moto-Klubu „Poltarex” – To jest oferta dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w motocrossie, a nie posiadają jeszcze licencji zawodnika - dodaje. 

Zawody rozpoczną się o godzinie 14.00 w sobotę. Niedzielna rywalizacja ruszy o 12.30. W imprezie wystartuje długo nie oglądany na torze Łukasz Lonka. Przypomnijmy, na początku sezonu na torze w Hiszpanii doznał on groźnej kontuzji i przeszedł operację barku. Teraz wraca na tor. 

Dla zawodników to kolejny ważny przystanek cyklu, ponieważ do końca sezonu zostały łącznie 3 rundy. Walka o tytuły nadal trwa. 

Zapraszamy do Człuchowa - emocje z najwyższej półki gwarantowane! 

Pełny harmonogram znajdziecie tutaj: http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_czluchow_2016.pdf

Zobacz również:
REKLAMA