REKLAMA

Motocross: Mistrzostwa Polski w Głogowie - zapowiedź

Nie możesz żyć bez off-roadu, a będziesz na Dolnym Śląsku w najbliższy weekend? Nie przegap kolejnej rundy Mistrzostw  Polski w Motocrossie! Zapraszamy do Głogowa.

Motocross: Mistrzostwa Polski w Głogowie - zapowiedź.

W najbliższy weekend (18-19 czerwca) w Głogowie na Torze „Górków” odbędzie się kolejna runda Motocrossowych Mistrzostw Polski. Impreza mistrzowskiej rangi wraca po kilku latach na tor do Głogowa, w którym zawsze można było liczyć na rzesze kibiców i wyjątkowe zawody.

W sobotę zaplanowano starty klas MX2, MX Masters i MX Kobiet. Natomiast w niedzielę kibice będą podziwiać wyścigi klas MX2 Junior, MX Open, MX Quad oraz wyścig klasy amatorskich. Najlepsi zawodnicy z licencją B, C i „Amator” pojadą w wyścigu z handicapem czasowym o Puchar Głogowa.

Zawody w Głogowie są jednocześnie rundą Pucharu MACEC – cyklu pucharowego organizowanego przez Stowarzyszenie Motocyklowe Krajów Europy Środkowej, dlatego na starcie w wyścigach nie zabraknie zawodników z zagranicy.

W sobotę treningami o godz. 10:30 rozpoczną zawodnicy klasy MX2, a start pierwszego wyścigu zaplanowano na godz. 14:00.
W niedzielę o godz. 9:00 na trening wyjadą zawodnicy klasy MX2 Junior, a start do pierwszego wyścigu zaplanowano na godz. 12.30.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Kolejna impreza sportowa padła ofiarą koronawirusa - odwołano pierwszą rundę Mistrzostw Alpe Adria, która miała się odbyć pod koniec kwietnia na słowackim torze Slovakiaring. Kolejna runda na torze Poznań stoi pod znakiem zapytania.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA