Motocross: Mistrzostwa Polski w Głogowie - zapowiedź

Nie możesz żyć bez off-roadu, a będziesz na Dolnym Śląsku w najbliższy weekend? Nie przegap kolejnej rundy Mistrzostw  Polski w Motocrossie! Zapraszamy do Głogowa.

Orlen MX MP 2016
Motocross: Mistrzostwa Polski w Głogowie - zapowiedź.

W najbliższy weekend (18-19 czerwca) w Głogowie na Torze „Górków” odbędzie się kolejna runda Motocrossowych Mistrzostw Polski. Impreza mistrzowskiej rangi wraca po kilku latach na tor do Głogowa, w którym zawsze można było liczyć na rzesze kibiców i wyjątkowe zawody.

W sobotę zaplanowano starty klas MX2, MX Masters i MX Kobiet. Natomiast w niedzielę kibice będą podziwiać wyścigi klas MX2 Junior, MX Open, MX Quad oraz wyścig klasy amatorskich. Najlepsi zawodnicy z licencją B, C i „Amator” pojadą w wyścigu z handicapem czasowym o Puchar Głogowa.

Zawody w Głogowie są jednocześnie rundą Pucharu MACEC – cyklu pucharowego organizowanego przez Stowarzyszenie Motocyklowe Krajów Europy Środkowej, dlatego na starcie w wyścigach nie zabraknie zawodników z zagranicy.

W sobotę treningami o godz. 10:30 rozpoczną zawodnicy klasy MX2, a start pierwszego wyścigu zaplanowano na godz. 14:00.
W niedzielę o godz. 9:00 na trening wyjadą zawodnicy klasy MX2 Junior, a start do pierwszego wyścigu zaplanowano na godz. 12.30.

 

Zobacz również:
REKLAMA