Motocross: Mistrzostwa Polski w Strykowie - zapowiedź

Po kolejną dawkę motocrossowych emocji odwiedź Stryków w samym środku najbliższego długiego weekendu! W sobotę i w niedzielę zmierzą się tam najszybsi polscy zawodnicy.

Motocross: Mistrzostwa Polski w Strykowie - zapowiedź.

W ostatni weekend majowy tj. 28-29.05.2016 w Strykowie odbędzie się kolejna runda cyklu Mistrzostw Polski w Motocrossie - ORLEN MXMP. Organizatorem jest jeden z najstarszych klubów motocyklowych w Polsce - MKS Zjednoczeni Stryków. Tor przy ulicy Warszawskiej ma długość 1710 m i jest położony w całości na płaskim terenie, urozmaicony dużą ilością usypanych technicznych hopek. To na nich już niedługo pokażą swoje umiejętności zawodnicy klas MX65, MX2 i MX Masters, którzy pojadą w sobotnich wyścigach oraz zawodnicy klas MX85, MX Open i MX2 Junior, dla których zaplanowano niedzielne wyścigi.

Dodatkowo w sobotę przewidziano wyścigi dla zawodników z licencją B i C o Puchar Prezesa Zarządu Okręgowego PZM w Łodzi.

Sobotnie treningi zaczynają się o godz. 10.30 a wyścigi od godz. 14.00. W niedzielę treningi startują o godz. 9.00, a pierwszy wyścig zaplanowano na godz. 12.30.

Emocje i wielkie widowisko gwarantowane! Nie mogło zabraknąć oprawy muzycznej i imprezy w sobotni wieczór - zagrają DJ Stress& Talib oraz DJ Kuba 1200.

Zapraszamy! Tor jest położony przy węźle łączącym autostrady A1 i A2 - w nawigację GPS wpisz: Stryków, ulica Warszawska.

Zobacz również:
REKLAMA