[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Motocross: ostatnia runda Mistrzostw Polski w Gdańsku - zapowiedź

Mistrzostwa Polski w Motocrossie na ostatniej prostej! 10 i 11 września na torze w Gdańsku–Borkowie ostatecznie rozstrzygną się losy mistrzowskich tytułów. Tu nie będzie litości!

Motocross: finałowa runda Mistrzostw Polski 2016 w Gdańsku - zapowiedź.

To ostatnia runda, więc od jej wyników zależy końcowa klasyfikacja. Dlatego każdy wyścig będzie miał ogromne znaczenie. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie. Równolegle z indywidualnymi tytułami Mistrzów Polski ważyć się będą losy tytułów klubowych.

W Gdańsku zobaczymy wszystkie klasy łącznie z klasą MX Kobiet. Panie, które już w tym sezonie nie raz pokazały jak walczą o podium MP, są zapewne głodne rywalizacji i możemy liczyć na ich piękną walkę na torze.

Runda w Gdańsku będzie także sprawdzianem dla zawodników powołanych do reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Świata we Włoszech MXON 2016 . Kibice będą mieli szansę zobaczyć ich konfrontacje w wyścigach poszczególnych klas. Ostateczny skład poznamy dopiero po zakończeniu tych zawodów. Informację o szerokim składzie znajdziesz tutaj.

W sobotę początek wyścigów o godz. 14.00, a w niedzielę pierwsze klasy wystartują o godz.12.40.

Harmonogram zawodów:

http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_orlen_mx_mp_2016_gdansk_zatwierdzony_0.pdf

Zapraszamy serdecznie!

zobacz galerię

Zobacz również:
Wieszak na kask? A może uchwyt na kamerę GoPro albo do telefonu? Oto 10 projektów motocyklowych gadżetów przygotowanych do wydrukowania na drukarce 3D. Część druga. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij