Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocross: ostatnia runda Mistrzostw Polski w Gdańsku - zapowiedź

Mistrzostwa Polski w Motocrossie na ostatniej prostej! 10 i 11 września na torze w Gdańsku–Borkowie ostatecznie rozstrzygną się losy mistrzowskich tytułów. Tu nie będzie litości!

Motocross: finałowa runda Mistrzostw Polski 2016 w Gdańsku - zapowiedź.

To ostatnia runda, więc od jej wyników zależy końcowa klasyfikacja. Dlatego każdy wyścig będzie miał ogromne znaczenie. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie. Równolegle z indywidualnymi tytułami Mistrzów Polski ważyć się będą losy tytułów klubowych.

W Gdańsku zobaczymy wszystkie klasy łącznie z klasą MX Kobiet. Panie, które już w tym sezonie nie raz pokazały jak walczą o podium MP, są zapewne głodne rywalizacji i możemy liczyć na ich piękną walkę na torze.

Runda w Gdańsku będzie także sprawdzianem dla zawodników powołanych do reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Świata we Włoszech MXON 2016 . Kibice będą mieli szansę zobaczyć ich konfrontacje w wyścigach poszczególnych klas. Ostateczny skład poznamy dopiero po zakończeniu tych zawodów. Informację o szerokim składzie znajdziesz tutaj.

W sobotę początek wyścigów o godz. 14.00, a w niedzielę pierwsze klasy wystartują o godz.12.40.

Harmonogram zawodów:

http://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_orlen_mx_mp_2016_gdansk_zatwierdzony_0.pdf

Zapraszamy serdecznie!

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij