[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motocykl "125" już za 197 zł miesięcznie!

Ruszyła wyprzedaż rocznika 2019 motocykli Pulsar NS125. Nowa cena 6999 zł robi wrażenie, ale wyobraź sobie, że nowy motocykl możesz mieć już za 197 zł miesięcznie!

Ruszyła wyprzedaż rocznika 2019 motocykli Pulsar NS125. Ten lekki, dynamiczny i zwrotny sprzęcik, nie tylko pozwala na sprawne poruszanie nawet po bardzo zatłoczonym mieście, ale także zamienia codzienne dojazdy do pracy, czy szkoły w nieustanną zabawę.

A teraz, dzięki ofercie wyprzedażowej jest dodatkowo tańszy aż o 1000 zł - jego nowa cena wynosi  6999 zł. Bardzo ekonomiczny silnik oraz minimalna ilość czynności eksploatacyjnych dodatkowo zadbają o twój portfel.

A może na raty?

Jeśli skorzystasz z kredytu ratalnego przygotowanego przez bank BNP Paribas, to się okaże, że teraz nowego Pulsara NS 125 możesz mieć już za 197,47 zł miesięcznie!  (40 rat, RRSO 8,15%).

Więcej informacji znajdziesz u dealerów motocykli Bajaj.

zobacz galerię

Zobacz również:
W najbliższą niedzielę PKN Orlen zaprasza na imprezę poświęconą bezpieczeństwu ruchu drogowego. Do wygrania przejazd z zawodnikami. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij