REKLAMA

Motocykl 6/2012 już w sprzedaży!

W czerwcowym MOTOCYKLU znajdziecie sporo ciekawych tematów. Dowiecie się jak udzielać pierwszej pomocy w razie wypadku, jak wziąć leasing na motocykl i jak przewieźć sprzęta na lawecie.

Oprócz tego w numerze wielki przegląd jeansów motocyklowych, dwa megatesty porównawcze - ostre sportowe 600 w teście i na ulicy oraz duże turystyczne enduro. Fanom offroadu prezentujemy też KTM Freeride czyli nowość od pomarańczowych. W raporcie z jazdy powrót koreańskiego Hyosunga GT650P na polski rynek. Czy okaże się udany? Poza tym w MOTOCYKLU raporty z jazdy na nowym maxi-skuterze od Aprilii - SRV 850, Suzuki GSR750, Munchu TTE-2, Zippie QuantumR. W dziale Motocykl Używany prezentujemy 6 nakedów od małego Ducati Monstera do potężnego Suzuki GSX-a 1400. Do tego oczywiście spora dawka sportu i turystyki, ciekawych newsów i wiadomości, oraz akcesoriów w dziale Garaż. Zapraszamy do lektury, a cały numer możecie obejrzeć TUTAJ lub klikając w okładkę poniżej

Zobacz również:
W niedzielę 18 października 2020 na torze BKM Racing w Dębskiej Woli 59 najlepszych riderów walczyło o tytuł największego kozaka enduro w Polsce i trening 1 na 1 z Taddym Błażusiakiem. Na specjalnie przebudowanej trasie z elementami motocrossu, super enduro, cross country i podjazdów triumfował Dominik Olszowy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA