[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Motocykl Action Team level 2 - szkoła jazdy

Ukończyłeś pierwszy poziom szkolenia, ale chciałbyś jeździć jeszcze lepiej? A może jesteś doświadczonym motocyklistom, który chce rozwinąć swoje umiejętności? Jeśli tak szkolenie Motocykl Action Team jest właśnie dla Ciebie. 

W odpowiedzi na Wasze pytania, postanowiliśmy wystartować ze szkoleniem drugiego stopnia. W tym sezonie przewidzieliśmy dwa terminy: 4 sierpnia i 22 września. Level 2 przeznaczony jest dla osób, które ukończyły pierwszy poziom, ale nie jest to warunek konieczny. Zapraszamy również bardziej doświadczonych kierowców.

Podczas drugiego poziomu min. pokażemy Ci jak wybrać najlepszy tor jazdy po zakręcie, jak rozpoznać najważniejsze jego punkty, a także skupimy się na pracy wzrokiem. Nauczymy Cię jak płynnie operować gazem, oraz jak balansować ciałem by uzyskać wyższą prędkość na torze i pełną kontrolę nad motocyklem. 

REKLAMA

Koszt szkolenia II stopnia to 649 zł. Cena ta obejmuje: szkolenie (wykład teoretyczny + praktyka na torze), dostęp do toru, opiekę profesjonalnych szkoleniowców, certyfikat ukończenia, pakiet naszych magazynów i gadżety od naszych partnerów. W trakcie przerw zapewniamy obiad, kawę, herbatę i zimne napoje.

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach: 

  • 4 sierpnia (sobota) - pozostało 11 miejsc
  • 22 września (sobota) - pozostało tylko 5 miejsc!

FAQ, formularz zgłoszeniowy i galerię z poprzednich edycji znajdziesz na https://www.motocykl-online.pl/action-team

Masz pytania? Pisz śmiało: motocykl-action-team@mpp.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Już za trzy dni 4 marca w halach wystawienniczych przy Marsa 56 w Warszawie startuje III Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA