[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Motocykl Action Team level 2 - szkoła jazdy

Ukończyłeś pierwszy poziom szkolenia, ale chciałbyś jeździć jeszcze lepiej? A może jesteś doświadczonym motocyklistom, który chce rozwinąć swoje umiejętności? Jeśli tak szkolenie Motocykl Action Team jest właśnie dla Ciebie. 

W odpowiedzi na Wasze pytania, postanowiliśmy wystartować ze szkoleniem drugiego stopnia. W tym sezonie przewidzieliśmy dwa terminy: 4 sierpnia i 22 września. Level 2 przeznaczony jest dla osób, które ukończyły pierwszy poziom, ale nie jest to warunek konieczny. Zapraszamy również bardziej doświadczonych kierowców.

Podczas drugiego poziomu min. pokażemy Ci jak wybrać najlepszy tor jazdy po zakręcie, jak rozpoznać najważniejsze jego punkty, a także skupimy się na pracy wzrokiem. Nauczymy Cię jak płynnie operować gazem, oraz jak balansować ciałem by uzyskać wyższą prędkość na torze i pełną kontrolę nad motocyklem. 

REKLAMA

Koszt szkolenia II stopnia to 649 zł. Cena ta obejmuje: szkolenie (wykład teoretyczny + praktyka na torze), dostęp do toru, opiekę profesjonalnych szkoleniowców, certyfikat ukończenia, pakiet naszych magazynów i gadżety od naszych partnerów. W trakcie przerw zapewniamy obiad, kawę, herbatę i zimne napoje.

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach: 

  • 4 sierpnia (sobota) - pozostało 11 miejsc
  • 22 września (sobota) - pozostało tylko 5 miejsc!

FAQ, formularz zgłoszeniowy i galerię z poprzednich edycji znajdziesz na https://www.motocykl-online.pl/action-team

Masz pytania? Pisz śmiało: motocykl-action-team@mpp.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
W czwartek, 26 marca, parada motocyklistów Łódź rozpocznie sezon z przytupem. Parada motocyklistów i żużlowców przejedzie ulicą Piotrowską!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA