[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Motocykl Action Team - zobacz relację ze szkolenia 6 maja

Fajni ludzie, fajny tor i fajna pogoda, a do tego sześć testowych Dominarów 400 - trudno o lepsze warunki by doskonalić technikę jazdy. Tymczasem w takich właśnie okolicznościach, 6 maja na Torze Łódź odbyła się kolejna edycja szkoleń Motocykl Action Team.

Motocykl Action Team - 6 maja Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

Dzień zaczął się standardowo; rejestracja na torze, podział na grupy, szybka kawa, energetyczny Monster lub herbatka Soti  i zaczynamy część teoretyczną, po której wszyscy wsiadają na maszyny i ruszają w wyznaczone sekcje toru.

Większość wykonywanych tam ćwiczeń nie jest skomplikowana, mało tego wydają się znajome, inne zaś nieco dziwne ale logicznie ułożone w całość sprawiają, że przy minimum stresu umiejętności rosną a kontakt z maszyną staje się lepszy. Widać to zwłaszcza podczas kończących szkolenie sesji na pełnej nitce toru podczas których wszyscy jeżdżą wyraźnie szybciej i lepiej opanują nad motocyklami.

REKLAMA
Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

 

Warto zauważyć, że w odróżnieniu od zeszłorocznych edycji o urozmaicenie i większą atrakcyjność szkoleń zadbali nasi partnerzy. Przedstawiciel Modeki w przystępny sposób przekazał konkretną wiedzę o tym jak dobrać i dopasować motocyklową odzież tak by najlepiej spełniła swoje zadanie, wygłosił tez ciekawa pogadankę o protektorach i wyjaśnił w jaki sposób je regulować by w razie gleby były dokładnie tam gdzie być powinny.

Spore wrażenie zrobiła również prezentacja ekipy Bajaj Polska, podczas której przybliżyli słuchaczom podstawione do testów motocykle Dominar 400.

 

Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

Podczas szkolenia bowiem, każdy z uczestników mógł bezpłatnie testować Dominara 400 na torze. Chętni którzy spróbowali byli zaskoczeni tym, jak fajnie można się bawić tą lekką maszyną i ile frajdy potrafi dać ona na krętym torze. Również instruktorzy nie dali na tę maszynę złego słowa powiedzieć i chwalili zwłaszcza jej poręczność, zwrotność i ergonomię.

 

Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

Szkolenie zakończyło wręczenie okolicznościowych certyfikatów i pamiątkowych upominków w postaci gadżetów od firmy Modeka i chemii motocyklowej Fuchs Silkolene.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (9)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA