[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Motocykl Action Team - zobacz relację ze szkolenia 6 maja

Fajni ludzie, fajny tor i fajna pogoda, a do tego sześć testowych Dominarów 400 - trudno o lepsze warunki by doskonalić technikę jazdy. Tymczasem w takich właśnie okolicznościach, 6 maja na Torze Łódź odbyła się kolejna edycja szkoleń Motocykl Action Team.

Motocykl Action Team - 6 maja Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

Dzień zaczął się standardowo; rejestracja na torze, podział na grupy, szybka kawa, energetyczny Monster lub herbatka Soti  i zaczynamy część teoretyczną, po której wszyscy wsiadają na maszyny i ruszają w wyznaczone sekcje toru.

Większość wykonywanych tam ćwiczeń nie jest skomplikowana, mało tego wydają się znajome, inne zaś nieco dziwne ale logicznie ułożone w całość sprawiają, że przy minimum stresu umiejętności rosną a kontakt z maszyną staje się lepszy. Widać to zwłaszcza podczas kończących szkolenie sesji na pełnej nitce toru podczas których wszyscy jeżdżą wyraźnie szybciej i lepiej opanują nad motocyklami.

Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

 

Warto zauważyć, że w odróżnieniu od zeszłorocznych edycji o urozmaicenie i większą atrakcyjność szkoleń zadbali nasi partnerzy. Przedstawiciel Modeki w przystępny sposób przekazał konkretną wiedzę o tym jak dobrać i dopasować motocyklową odzież tak by najlepiej spełniła swoje zadanie, wygłosił tez ciekawa pogadankę o protektorach i wyjaśnił w jaki sposób je regulować by w razie gleby były dokładnie tam gdzie być powinny.

Spore wrażenie zrobiła również prezentacja ekipy Bajaj Polska, podczas której przybliżyli słuchaczom podstawione do testów motocykle Dominar 400.

 

Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

Podczas szkolenia bowiem, każdy z uczestników mógł bezpłatnie testować Dominara 400 na torze. Chętni którzy spróbowali byli zaskoczeni tym, jak fajnie można się bawić tą lekką maszyną i ile frajdy potrafi dać ona na krętym torze. Również instruktorzy nie dali na tę maszynę złego słowa powiedzieć i chwalili zwłaszcza jej poręczność, zwrotność i ergonomię.

 

Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz Motocykl Action Team, fot. Jacek Hanusz

Szkolenie zakończyło wręczenie okolicznościowych certyfikatów i pamiątkowych upominków w postaci gadżetów od firmy Modeka i chemii motocyklowej Fuchs Silkolene.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Rajd Dakar 2020 wkracza w finałową fazę. Zawodnicy zaczynają naciskać - lider stracił połowę przewagi. Czy Honda po 20 latach wygra najtrudniejszy rajd świata?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (9)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij