Motocykl Ducati pojawi się także w czwartej części Matrixa

Pustynna wersja Scramblera Ducati – Desert Sled – pojawi się w czwartej części serii Matrix – Zmartwychwstania. Ponownie będzie nim jeździć wcielająca się w rolę Trinity Carrie-Anne Moss.

Matrix Ducato 996 Screenshot Youtube

W kinach pojawiła się czwarta część kultowej serii Matrix – Zmartwychwstania. Ponownie możemy zobaczyć Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss w rolach Neo i Trinity. Po raz kolejny możemy w filmie zobaczyć motocykl Ducati – ostatnio był to model 996, tym razem jest to customowy Scrambler Desert Sled.

Reżyserem czwartej części jest Lana Wachowski (dawniej Larry Wachowski). Jest ona także współautorką scenariusza, który napisała wspólnie z Davidem Mitchellem i Aleksandrem Hemonem. Poza Keanu Reevesem i Carrie-Anne Moss w filmie występują także Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas i Jada Pinkett Smith.

Ducati po raz pierwszy w oryginalnej trylogii Matrix pojawiło się w 2003 roku, w scenach pościgu, który przeszedł do historii kinematografii. W nowym filmie występuje zmodyfikowany Ducati Scrambler Desert Sled. Ponownie poprowadzi go Trinity, a jej pasażerem jest Neo, ubrany w swój charakterystyczny, długi płaszcz.

Zobacz również:
REKLAMA