[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Motocykl VS rower

Wydawałoby się, że żadna moc ludzkich mięśni nie zastąpi solidnej porcji koni mechanicznych. Co za tym idzie można stwierdzić, że żaden rower nie wygra wyścigu z motocyklem. Tu niestety pojawia się pole do dyskusji. Są bowiem takie miejsca gdzie rower objeżdża motocykl.

To samo pytanie zadali sobie dwaj mistrzowie i kumple ze sportowych teamów Red Bulla: Gee Atherton - Mistrz Świata Downhillu rowerowego, i David Knight - Mistrz Świata klasy E3 Enduro. Aby rozstrzygnąć spór wybrali się na tor downhillowy w Nevis Range w Szkocji. Wyścig w dół zbocza miał rozstrzygnąć czy rower Athertona będzie miał jakiekolwiek szanse w starciu z powerem KTM-a Davida Knighta. Tor był wyjątkowo trudny i dodatkowo zmrożony. Zwycięzca bierze wszystko. Jaki był wynik tego starcia? Zobacz sam.

REKLAMA


Zobacz również:
Best Bikes to plebiscyt, w którym jurorami nie są dziennikarze, ale wy nasi czytelnicy! W tym roku ponad 4500 czytelników naszego magazynu wybrało najlepsze maszyny nadchodzącego sezonu. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij