[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Motocykl kontra samochód - kto wygra tym razem?

Porównań samochodu z motocyklem było wiele. W większości przypadków mało udanych. Wiadomo że na bardzo krętym torze sportowy motocykl ma niewielkie szanse ze sportowym samochodem jednak nie zawsze tak jest.

Ten filmik jest tego świetnym przykładem. BMW S1000RR mocno pogonił kota 911 GT3 i mimo, że przegrał o włos jesteśmy niemal pewni że gdyby nie ograniczenia bezpieczeństwa (przy próbie wyprzedzania auta zawsze coś może pójść nie tak), i stawianie BMW na gumie motocykl mógłby wygrać ten krótki wyścig. Trzeba jednakowoż dodać, że i samochód dał popis i zamiast mocno trzymać się wnętrza zakrętu tańczył ładnym driftem. To chyba jedno z niewielu udanych porównań motocykla z samochodem. Miłego oglądania.


Zobacz również:
Jako że dziewczyny Eicmy cieszyły się waszym sporym zainteresowaniem, przygotowaliśmy drugą porcję smakowitych zdjęć z dziewczynami upiększającymi stoiska światowych producentów. Uff! Gorąco!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA