Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

"Motocykl" wspiera Mistrzostwa Polski w Motocrossie - Orlen MX MP 2016

Nasz miesięcznik został partnerem medialnym całego cyklu Mistrzostw Polski w Motocrossie - Orlen MX MP 2016!

Miesięcznik "Motocykl" został partnerem medialnym Mistrzostw Polski w Motocrossie - Orlen MX MP 2016!

Oprócz Mistrzostw Polski nie zaniedbamy również Pucharu Polski. Dzięki temu na na łamach magazynu w tej tradycyjnej formie, jak również na naszej stronie - www.motocykl-online.pl oraz na facebookowym fanpage'u (www.facebook.com/Motocykl) znajdziecie najważniejsze, najciekawsze i najbardziej elektryzujące informacje dotyczące wszystkich rund Orlen MX PP oraz Orlen MX MP.

Oprócz relacji z zawodów opiszemy zarówno zawodników, jak i tory. Mamy nadzieję, że dzięki temu choć trochę zwiększy się zainteresowanie to piękną i widowiskową dyscypliną!
Póki co zawodnikom życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy do zagrzewania swoich faworytów do boju!

Najbliższa runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski odbędzie się w Lidzbarku Warmińskim w najbliższy weekend (30.04-1.05). Zapraszamy!

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE