Motocykle Royal Enfield oficjalnie w Polsce

Uwaga! Od marca możesz oficjalnie kupić w Polsce motocykle marki Royal Enfield. Poznaj ceny wszystkich dostępnych modeli. 

Royal Enfield Royal Enfield

W tym roku marka Royal Enfield świętuje 120-lecie swojego istnienia. To najlepsza okazja by po kilku latach przerwy na polskich drogach ponownie pojawiły się modele tej marki. Najważniejszymi w ofercie będą: Interceptor, Continental GT, Himalayan i Meteor.

Od marca bieżącego roku autoryzowanym przedstawicielem motocykli Royal Enfield na rynek Polski jest firma Arrow sp z o.o. z Katowic, do tej pory dystrybutor motocykli i jeden z największych dealerów Harley-Davidson w tej części Europy.

 

Royal Enfield Royal Enfield

 

Wszystkie oferowane motocykle będą posiadały nielimitowaną 3 letnią gwarancję, 3 letni Road Assistance oraz dostawę do klienta (na terenie Polski) wliczoną w cenę motocykla.
Wszystkie modele dostępne będą dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w systemie sprzedaży door to door. Ten system będzie również wykorzystywany podczas przyjmowania motocykla do serwisu.

Kupując nowy motocykl, dystrybutor zaoferuje ci preferencyjne warunki finansowania i ubezpieczenia z pakietem dealerskim od 4,5% wartości motocykla. Miłośnicy tej klasycznej będą mogli skorzystać z szerokiej oferty oryginalnej odzieży i akcesoriów Royal Enfield oraz dedykowanych ofert aftermarketowych.

 

Royal Enfield Interceptor 650 – 31 087 zł

Interceptor 650 - to motocykl inspirowany modelem z lat 60-tych, który cieszył się największą popularnością na zachodnim wybrzeżu Ameryki, idealnie wpisując się w nieskrępowane zachowania tamtych czasów. Interceptor 650 Twin na nowo przedstawia skąpany w słońcu kalifornijski styl życia. Ten uniwersalny, nowoczesny klasyk jest esencją brytyjskiego roadstera z domieszką California Desert Racer łączącą ponadczasowy styl i współczesne osiągi.

 

Royal Enfield Continental GT 650 – 31 939 zł

Continental GT 650 – Czerpiąc inspirację z kultury cafe racerów z lat 50. i 60., nowy Continental GT 650 Twin oddaje ducha klasycznego Continental GT 250. Jest ikoną designu, idealnym połączeni, czyli wszystkimi cechami typowego café racera. Ten motocykl jest idealnym wyborem podczas pokonywania przeszkód miejskiej dżungli lub prężenia muskułów na bulwarze.

 

Royal Enfield Himalayan 410 – 22 324 zł

Himalayan LS410 to dziesiątki lat doświadczenia zdobytego podczas wypraw. Tysiące kilometrów przejechane w najtrudniejszym terenie. W ten sposób stworzony został Himalayan, pierwszy motocykl o podwójnym zastosowaniu. Miał być wytrzymały, wszechstronny i przystosowany do każdego rodzaju terenu. Himalayan został sprawdzony podczas weekendowych przejażdżek jak i podczas samotnych wypraw dookoła świata.

 


Royal Enfield Meteor 350 – 19 970 zł

Meteor 350 - Meteor reprezentuje wieczną esencję jazdy i ducha rywalizacji. Dzięki klasycznym konturom i ponadczasowym liniom jest to poręczny, rasowy krążownik, gotowy do jazdy na trasie jak i sprostania wyzwaniom miejskich dojazdów do pracy.

Jeszcze więcej informacji o indyjskich motocyklach  znajdziesz na Facebooku: Royal Enfield Poland

 

Royal Enfield organizuje również i wspiera wiele imprez motocyklowych i przejażdżek na całym świecie, w szczególności Rider Mania - coroczne spotkanie motocyklistów Royal Enfield z całego świata na pięknych plażach Goa, a także Himalayan Odyssey, najbardziej twardą przejażdżkę motocyklową wśród najtrudniejszych dróg i najwyższych przełęczy w Himalajach. Royal Enfield prowadzi również popularny „One Ride”, podczas którego, ludzie z całego świata jeżdżą na motocyklach w pierwszą niedzielę kwietnia.

 

Polski importer firmy Royal Enfield

Arrow Sp z o.o.
Katowice 44-100, Al. Roździeńskiego 208b
www.royalenfield.com (oficjalna witryna producenta)
Facebook: Royal Enfield Poland
Instagram: Royal_Enfield_Poland

Historia firmy Royal Enfield

Royal Enfield, najstarsza marka nieprzerwanie produkująca motocykle, swój pierwszy motocykl wyprodukowała w 1901 roku. Royal Enfield, oddział Eicher Motors Limited, stworzył w Indiach segment motocykli średniej wielkości ze swoimi unikalnymi i nowoczesnymi motocyklami o klasycznej linii. Dzięki nowej, rozbudowanej bazie produkcyjnej w Indiach, Royal Enfield jest w stanie szybko zwiększyć produkcję w obliczu gwałtownego wzrostu popytu na swoje motocykle.

Z ponad 40-procentową roczną stopą wzrostu w ciągu ostatnich 8 lat, Royal Enfield szybko staje się bardzo ważnym graczem na globalnym rynku motocykli średniej wielkości. W 2015 roku przejął Harris Performance, która współpracuje obecnie z brytyjską częścią zespołu rozwojowego Royal Enfield w UK Technology Centre z siedzibą w Bruntingthorpe Proving Ground w Leicestershire. Centrum projektuje nie tylko nowoczesne motocykle ale również dostarcza na rynek europejski certyfikowaną odzież motocyklową, do użytku codziennego oraz akcesoria dla miłośników marki Royal Enfield.

Royal Enfield działa globalnie za pośrednictwem 939 salonów dealerskich oraz eksportuje do ponad 60 krajów na całym świecie, w tym do USA, Europy i Ameryki Łacińskiej, a także na Bliski Wschód i Azję Południowo-Wschodnią. W 2015 roku Royal Enfield przewyższył Harley-Davidson w globalnej sprzedaży, a trzy lata później przekroczył granicę 800 000 motocykli sprzedawanych rocznie.

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA