[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motocykle Suzuki dla kierowców kategorii B

Już wkrótce jako kierowca z prawem jazdy kategorii B będziesz mógł prowadzić skuter lub motocykl o pojemności do 125 cm3. W związku z tym Suzuki prezentuje dwa modele - Burgman i VanVan 125.

Suzuki VanVan 125 i Burgman

Będąc kierowcą posiadającym prawo jazdy kategorii B, zgodnie z nowelizacją przepisów, jeszcze w te wakacje będziesz mógł jeździć także jednośladami o pojemności do 125 cm3.

Koncepcja zgodnie z którą powstał Suzuki Burgman oparta jest na założeniach produkcji luksusowych i komfortowych miejskich skuterów. Burgman 125 jest napędzany silnikiem o pojemności 125cm3 i dużej elastyczności zwłaszcza w zakresie niskich i średnich obrotów. Chłodzony cieczą silnik zblokowany jest z przekładnią CVT.

Siedzenie Burgmana 125 jest położone na najniższej wysokości (735mm) w swojej klasie.

Szerokie wygodne siedzisko VanVana 125, szeroka kierownica i duży rozstaw osi zapewniają wysoki poziom komfortu w czasie podróży. Szerokie opony o wysokim profilu i miękkie zawieszenie powoduje, że Suzuki VanVan 125 jest uniwersalnym motocyklem do codziennej jazdy.

Wkrótce Suzuki zaprezentuje także nowy skuter, spełniający nowe przepisy.

Zobacz również:
Niestety kolejne informacje płynące tym razem od organizatora Ptak Warsaw Motorcycle Show również nie są pozytywne. Warszawskie targi motocyklowe zaplanowane na najbliższy weekend również są przełożone.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij