Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.0

Motocykle Suzuki dla kierowców kategorii B

Już wkrótce jako kierowca z prawem jazdy kategorii B będziesz mógł prowadzić skuter lub motocykl o pojemności do 125 cm3. W związku z tym Suzuki prezentuje dwa modele - Burgman i VanVan 125.

Suzuki VanVan 125 i Burgman

Będąc kierowcą posiadającym prawo jazdy kategorii B, zgodnie z nowelizacją przepisów, jeszcze w te wakacje będziesz mógł jeździć także jednośladami o pojemności do 125 cm3.

Koncepcja zgodnie z którą powstał Suzuki Burgman oparta jest na założeniach produkcji luksusowych i komfortowych miejskich skuterów. Burgman 125 jest napędzany silnikiem o pojemności 125cm3 i dużej elastyczności zwłaszcza w zakresie niskich i średnich obrotów. Chłodzony cieczą silnik zblokowany jest z przekładnią CVT.

Siedzenie Burgmana 125 jest położone na najniższej wysokości (735mm) w swojej klasie.

Szerokie wygodne siedzisko VanVana 125, szeroka kierownica i duży rozstaw osi zapewniają wysoki poziom komfortu w czasie podróży. Szerokie opony o wysokim profilu i miękkie zawieszenie powoduje, że Suzuki VanVan 125 jest uniwersalnym motocyklem do codziennej jazdy.

Wkrótce Suzuki zaprezentuje także nowy skuter, spełniający nowe przepisy.

Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij