[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Motocykle-zabawki za 15 tysięcy baksów?

Ogromna kolekcja należąca do giganta z branży medialnej - Malcolma Forbesa została sprzedana na aukcji w Nowym Jorku. Wśród zabawek i modeli znalazła się kolekcja motocykli, która została sprzedana za 15 000 dolarów. To chyba rekord jednak suma nie jest nawet ułamkiem całej kwoty za którą sprzedano kolekcję.

Całkowita kolekcja, do której wlicza się ogromna liczba samolotów, łodzi, samochodów, ciężarówek i motocykli została sprzedana łącznie za 2 300 000 (dwa miliony 300 tysięcy) dolarów. Najdrożej wycenianym przedmiotem na aukcji był model statku - replika liniowca Lusitania z 1915 roku o długości około metra. Poszedł do nowego właściciela za jedyne 194 500 $. A rodzice zawsze mi mówili, że lego jest drogie...

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Mirosław Rodziewicz z Gryfina postanowił wyruszyć w podróż o której zawsze marzył. Trasę ma zamiar przejechać swoją Yamahą Virago 750 w przerwie pomiędzy sesjami chemioterapii.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij