Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.3

Motocykle zamiast sań - MotoMikołaje 2017

Mikołajowa akcja na motocyklach odbywa się co roku w kilkunastu polskich miastach, po to by na twarzach najmłodszych zawitał uśmiech. Motomikołajom nie straszne są śniegi i mrozy. Zobaczcie co się będzie działo w tym roku.

Zamiast sani i reniferów będą motocykle i warkot silników. Jak co roku, kilka tysięcy motocyklistów w mikołajowych strojach weźmie udział w jednej z imprez na terenie całego kraju. Zima, śnieg i mróz to dla nich żadna przeszkoda - ważniejszy jest szeroki uśmiech na twarzy dzieciaków!

W tym roku redakcja MOTOCYKL-a patronuje najstarszej MotoMikołajkowej akcji odbywającej się w Trójmieście oraz szczególnie kibicujemy mikołajom z Bielska-Białej. Obie ekipy już od kilkunastu lat robią dobrą robotę! Tak trzymać!

Zostań MotoMikołajem! Jak? To proste - sprawdź gdzie w twojej  okolicy odbywają się mikołajkowe imprezy! (kliknij na nazwę miejscowości, żeby przejść do wydarzenia)

Jeśli organizujesz podobną akcję lub słyszałeś o imprezie w twojej miejscowości, to koniecznie daj nam znać - pisz na motocykl@mpp.pl Umieścimy informacje tutaj i wspólnie zrobimy coś dobrego!

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij