Motocykle zamiast sań - MotoMikołaje 2017

Mikołajowa akcja na motocyklach odbywa się co roku w kilkunastu polskich miastach, po to by na twarzach najmłodszych zawitał uśmiech. Motomikołajom nie straszne są śniegi i mrozy. Zobaczcie co się będzie działo w tym roku.

Zamiast sani i reniferów będą motocykle i warkot silników. Jak co roku, kilka tysięcy motocyklistów w mikołajowych strojach weźmie udział w jednej z imprez na terenie całego kraju. Zima, śnieg i mróz to dla nich żadna przeszkoda - ważniejszy jest szeroki uśmiech na twarzy dzieciaków!

W tym roku redakcja MOTOCYKL-a patronuje najstarszej MotoMikołajkowej akcji odbywającej się w Trójmieście oraz szczególnie kibicujemy mikołajom z Bielska-Białej. Obie ekipy już od kilkunastu lat robią dobrą robotę! Tak trzymać!

Zostań MotoMikołajem! Jak? To proste - sprawdź gdzie w twojej  okolicy odbywają się mikołajkowe imprezy! (kliknij na nazwę miejscowości, żeby przejść do wydarzenia)

Jeśli organizujesz podobną akcję lub słyszałeś o imprezie w twojej miejscowości, to koniecznie daj nam znać - pisz na [email protected] Umieścimy informacje tutaj i wspólnie zrobimy coś dobrego!

Zobacz również:
REKLAMA