Motocyklem przez Himalaje

„Księżycowa Autostrada. Motocyklem przez Himalaje” to książka opowiadająca o podróży ojca z synem u podnóży Himalajów na dwóch motocyklach Royal Enfield.

Bezdroża
Księżycowa Autostrada. Motocyklem przez Himalaje.

Zapragnęliśmy być himalajskimi Easy Riders, a jedynie ta indyjska produkcja, oparta na brytyjskim układzie konstrukcyjnym z 1952 roku, mogła zaspokoić nasze marzenia - tak Witold Palak skomentował wybór Enfielda. Motocykliści kupili maszyny w Delhi i pojechali w trasę od Kaszmiru po Sikkim. Co ciekawe Witold Palak i jego syn byli świeżo po zdanym egzaminie na prawo jazdy kategorii A.

Tysiące kilometrów dziurawych dróg, ograniczone możliwości napraw maszyn oraz totalny chaos na indyjskich drogach dodają tej książce humoru i niesamowitego klimatu. Witold przy tym zachowuje dystans do siebie i udowadnia całemu światu, że niesłusznie dwukrotnie oblał egzamin na prawko!

Książka jest już w sprzedaży, a jeżeli chcecie zamienić z słówko z autorem to wybierzcie się jeszcze dzisiaj do Kawiarni Podróżniczej 18 Południk w Gdańsku (start o godz. 19.00), a potem 22 marca podczas Festiwalu Bonawentura w Starym Sączu, 26 marca w Empiku w Łódzkiej Manufakturze (od 18:00), podczas Festiwalu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej (27-28 marzec) i w Krakowie 29 marca w Piwnicy pod Baranami (godz. 19.00).

Książkę możesz kupić online bezpośrednio w wydawnictwie Bezdroża za niecałe 32 zł - http://bezdroza.pl/ksiazki/ksiezycowa-autostrada-motocyklem-przez-himalaje-wydanie-1-witold-palak,bemoh1.htm

Zobacz również:
REKLAMA