Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocykliści dla WOŚP 2013

Oprócz tradycyjnych aukcji typu "przejażdżka motocyklem" na aukcjach XXI edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są też ciekawe oferty Moto-Turystów i Płockich Motocyklistek.

Płocka grupa motocyklistek na cele dobroczynne oferuje specjalny kalendarz ze swoimi zdjęciami ze specjalnie zaaranżowanej sesji zdjęciowej (AukcjaTUTAJ). Ciekawostką jest też model Choppera wykonany z części do maszyn przemysłowych przez pracowników Jastrzębskich Zakładów Remontowych i fanów motocykli (aukcja TUTAJ). Sztuka wygląda naprawdę nieźle. Stowarzyszenie Moto-Turysta poszło po bandzie i wśród kilkunastu aukcji breloczków przejażdżek itp znajdziemy też specjalne znaczki WOśP (lista aukcjiTUTAJ). Na aukcję powrócił też Chopper WOŚP który w zeszłym roku powędrował do Świdnickiej Firmy Eltech za 110 000 zł. (choppera znajdziecie TUTAJ). W akcji bierze udział też Tomasz Gollob - żużlowy mistrz świata oferuje na cele charytatywne swój motocykl żużlowy (aukcjaTUTAJ)

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij