Motocykliści do garów

Dave Myers i Si King - dwaj kucharze motocykliści znaleźli patent na to, jak zrzucić nieco sadełka nie katując sie przy okazji dieta z kiełków, wody i suchego chleba.

Dave Myers i Si King to zapaleni motocykliści a przy tym pasjonaci dobrego jedzenia i bohaterowie programu BBC „The Hairy Bikers Adventure”, który w Polsce nazywano „Kudłaci Kucharze”. Obaj zjechali kawał świata szukając egzotycznych przepisów i na oczach widzów przygotowując lokalne potrawy. Niestety przy okazji obu kudłaczom mocno się przytyło. Fakt ten zaniepokoił ich na tyle, że postanowili coś z tym zrobić.

„Chcemy wędrować po górach i dolinach nie dostając zadyszki i jeździć na naszych wielkich motocyklach nawet w wieku 70 lat, dlatego musimy być w dobrej formie” - napisali we wstępie do „Kudłatych kucharzy na diecie” (w oryginale „The Hairy Dieters”).

Żaden z nich nie chciał jednak rezygnować z ulubionych potraw i nie miał zamiaru głodować - dlatego swoje przepisy opracowali je na nowo z pomocą ekspertów zdrowego żywienia. Tak oto powstała książka kucharska, którą wpadła w nasze ręce i która polecamy wszystkim tym, którzy na początku sezonu odkryli, ze ich motocyklowe ciuchy zrobiły sie ostatnio zbyt ciasne.

Dave Myers i Si King „Kudłaci Kucharze na diecie” cena 39,99 zł, dostępna na stronie www.insignis.pl.

Zobacz również:
REKLAMA