Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Motocyklowa Niedziela na BP we Wrocławiu - było dobrze!

Tak jak sądziliśmy we Wrocławiu na BP nie motocykliści dopisali. Może nie było ich tylu ilu w Poznaniu czy Warszawie, ale stolica Dolnego Śląska wciąż jest mocną motocyklową twierdzą.

Tym bardziej, że ulica Legnicka, przy której znajduje się stacja BP to we Wrocławiu jedna z ulubionych miejscówek nocnych terrorków i rządnych wrażeń ścigantów. W każdym razie na Legnicką 67 w niedzielę już przed rozpoczęciem imprezy wjeżdżały sprzęty, a wkurzeni katamaraniarze musieli karnie opuszczać wjazd na stację.Oczywiście podstawowym punktem programu była hamownia Ratka Motocykle, która była nieustannie oblegana. Tłumy przyciągali spece od stuntu, Młody 125, Raptowny i Pasio ostro podkręcili poziom i jeszcze bardziej podgrzali atmosferę tego i tak już upalnego dnia. Po stuntowym szaleństwie przychodził czas na zrównoważone i pełne finezji pokazy trialu by Konrad Legutko i Rafał Luberda przeplatane quizami z dziedziny wiedzy o trialowych sprzętach.


Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza MOTOCYKLOWA GIĘTARA, w której wzieło udział 12 osób. Najlepszy w naszym pokręconym slalomie okazał się Mateusz Mittek na VFR-ce, który wykręcił czas 14,09, za nim byli Oscar Kubicki 14,66 i Konrad Kunicki 15,03.  Po południu przyszedł czas na konkurs upalania gumy i najgłośniejszy wydech (tu padł chyba rekord ponad 126 dB).


Chwilę później w specjalnym pojedynku pomiędzy trialowcami a stunterami, absolutny rekord w naszej GIĘTARZE pobił Raptowny, który pięknymi driftami przeszedł slalom w czasie 11,09 sekundy. Dorównać próbował mu dotychczas najszybszy Konrad Legutko, ale zabrakło mu dosłownie mgnienia bo na metę wpadł po 11,12 sekundy. Konrad jednak nie przyjął porażki do wiadomości i rzucił wyzwanie Raptownemu. Tym razem trial okazał się szybszy. rekord jednak należy do Raptownego i będzie bardzo trudno pobić go na kolejnych edycjach imprezy. Na deser zostało rozwiązanie konkursu na najlepszego customa. Kolejna impreza BP już w niedzielę w Czeladzi przy centrum handlowym M1 (droga krajowa 86).

Wejście do galerii z Wrocławia:


zobacz galerię

Zobacz również:
Gdy obejrzeliśmy ten film, kopary opadły nam do ziemi. W biały dzień, koleś wpada na wściekłej dwusuwowej crossówce do galerii handlowej.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij