Motocyklowa Niedziela na BP we Wrocławiu - było dobrze!

Tak jak sądziliśmy we Wrocławiu na BP nie motocykliści dopisali. Może nie było ich tylu ilu w Poznaniu czy Warszawie, ale stolica Dolnego Śląska wciąż jest mocną motocyklową twierdzą.

Tym bardziej, że ulica Legnicka, przy której znajduje się stacja BP to we Wrocławiu jedna z ulubionych miejscówek nocnych terrorków i rządnych wrażeń ścigantów. W każdym razie na Legnicką 67 w niedzielę już przed rozpoczęciem imprezy wjeżdżały sprzęty, a wkurzeni katamaraniarze musieli karnie opuszczać wjazd na stację.

bp wro 9.jpg
bp wro 72.jpg


Oczywiście podstawowym punktem programu była hamownia Ratka Motocykle, która była nieustannie oblegana. Tłumy przyciągali spece od stuntu, Młody 125, Raptowny i Pasio ostro podkręcili poziom i jeszcze bardziej podgrzali atmosferę tego i tak już upalnego dnia. Po stuntowym szaleństwie przychodził czas na zrównoważone i pełne finezji pokazy trialu by Konrad Legutko i Rafał Luberda przeplatane quizami z dziedziny wiedzy o trialowych sprzętach.
bp wro 6.jpg
bp wro 29.jpg
bp wro 173.jpg


Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza MOTOCYKLOWA GIĘTARA, w której wzieło udział 12 osób. Najlepszy w naszym pokręconym slalomie okazał się Mateusz Mittek na VFR-ce, który wykręcił czas 14,09, za nim byli Oscar Kubicki 14,66 i Konrad Kunicki 15,03.  Po południu przyszedł czas na konkurs upalania gumy i najgłośniejszy wydech (tu padł chyba rekord ponad 126 dB).
bp wro 17.jpg
bp wro 154.jpg
bp wro 160.jpg


Chwilę później w specjalnym pojedynku pomiędzy trialowcami a stunterami, absolutny rekord w naszej GIĘTARZE pobił Raptowny, który pięknymi driftami przeszedł slalom w czasie 11,09 sekundy. Dorównać próbował mu dotychczas najszybszy Konrad Legutko, ale zabrakło mu dosłownie mgnienia bo na metę wpadł po 11,12 sekundy. Konrad jednak nie przyjął porażki do wiadomości i rzucił wyzwanie Raptownemu. Tym razem trial okazał się szybszy. rekord jednak należy do Raptownego i będzie bardzo trudno pobić go na kolejnych edycjach imprezy. Na deser zostało rozwiązanie konkursu na najlepszego customa. Kolejna impreza BP już w niedzielę w Czeladzi przy centrum handlowym M1 (droga krajowa 86).

Wejście do galerii z Wrocławia:

bp wro 168.jpg

Zobacz również:
REKLAMA