[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Motocyklowa Niedziela na Malcie

Pierwsza w tym sezonie Motocyklowa Niedziela na stacjach BP już za nami. Na imprezie zjawiło się wielu motocyklistów. Samochody miały wstęp wzbroniony.

Pierwsza w tym sezonie Motocyklowa Niedziela na stacjach BP już za nami. 19 kwietnia stacja BP na poznanskiej Malcie została przejęta przez motocyklistów. Organizatorzy czyli BP i Castrol zorganizowali wiele atrakcji.

W trakcie trwającej cały dzień imprezy można było wziąć udział w rozlicznych konkursach sprawnościowych i wygrać nagrody. Spragnieni wiedzy mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy na kursie prowadzonym przez ratowników medycznych, obejrzeć policyjny motocykl i samochód, a także zapoznać się z ofertą kilku firm z akcesoriami motocyklowymi.

Castrol dał możliwość bezpłatnego sprawdzenia motocykla na hamowni, z której wielu chętnie skorzystało. Imprezę urozmaicały pokazy mody motocyklowej i pokaz stuntu. Można było się przejechać trajką Can-Am, oraz zapoznać się z ofertą Yamahy, KTM-a, Triumpha i BMW.

W wolnej chwili można było przekąsić hot-dogiem za zeta i popić napojami za darmochę. Chłopaki z SHOEI przyjmowali kaski na bezpłatny serwis, a Goście z Africa Twin Polska, chętnie opowiadali o swoich dalekich podróżach i udzielali rad początkującym podróżnikom. Nie zabrakło tam też oczywiście MOTOCYKLA.

Kolejna Motocyklowa Niedziela na stacjach BP już 26 kwietnia w Warszawie przy ulicy Powstańców Śląskich 122.

zobacz galerię

Zobacz również:
Brytyjski Arc Vector to naszpikowany elektroniką sportowy motocykl elektryczny o zasięgu turystycznego enduro. Pytanie na dziś brzmi: czy To jeszcze kosztowny gadżet, czy już może obowiązujący kierunek rozwoju motocykli?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij