Motocyklowa kolekcja Suzuki 2013

Na bieżący sezon Suzuki proponuje nową kolekcję odzieży motocyklowej. Oferta japońskiego producenta to połączenie jakości wykonania z przystępną ceną.

Suzuki wprowadza kolekcję odzieży motocyklowej. W sezonie 2013 dostępne są dwa całkowicie nowe komplety tekstylne, trzy nowe modele rękawic oraz przeciwdeszczówki w dwóch wariantach: kombinezon lub kurtka ze spodniami.

Traveler
Komplet turystyczny „Traveler” to praktyczny, całosezonowy zestaw składający się z kurtki typu ¾ - 3-warstwowej z płynną regulacją kołnierza i wodoodpornymi kieszeniami (659 zł) - oraz wygodnych, 2-warstwowych spodni (429 zł). Dbając o swoje bezpieczeństwo, warto także zaopatrzyć się w protektor KNOX na plecy.

GT
Komplet sportowy „GT” składa się z krótkiej, 3-warstwowej, sportowej kurtki (549 zł) oraz 2- warstwowych spodni (399 zł). W tej serii również znajduje się protektor na plecy marki KNOX.

ProDry
Komplety przeciwdeszczowe „ProDry” to wyjątkowo wygodne i zarazem szczelne przeciwdeszczówki Suzuki wykonane z materiału Polytex210D. Doskonałą widoczność w każdych warunkach zapewnia ich kombinacja kolorów: czerń - neonowy pomarańcz – biel.  Odzież z serii „ProDry” dostępna jest w formie 1-częściowego kombinezonu (259 zł) lub kurtki (149 zł) i spodni (99 zł).

Rękawice
Dodatkowo, motocykliści mogą wybierać w szerokiej ofercie rękawic Suzuki. Model Całosezonowe rękawice turystyczne „Storm” wykonane są z nubuku i mocnego materiału Polydura 600D (199 zł). Wodoodporne rękawice „Zonda” zapewnią komfort nawet w deszczowe dni, ponieważ posiadają membraną wewnętrzną wykonane z odpornej na przetarcia Cordury.

Wszystkie produkty z kolekcji 2013 dostępne u każdego Autoryzowanego Dealera Suzuki.

Zobacz również:
REKLAMA