Motocyklowa niedziela BP Poznań - krótka relacja

Na poznańska edycję motocyklowej niedzieli na stacjach BP zjechały się setki bikerów. Podobnie jak w Szczecinie czekały na nich liczne atrakcje. A że pogoda była piękna to dzień ten na pewno można zaliczyć do udanych.

Jeźdźcy mogli wziąć udział w konkursach, obejrzeć pokazy stuntu, trialu oraz stoiska firm motocyklowych a także sprawdzić swoje maszyny na hamowni. My też dorzuciliśmy swoje trzy grosze. Na naszym stoisku można było dostać za friko egzemplarze archiwalne MOTOCYKLA, kupić katalog Motocykle 2011 lub najnowszy numer wraz z siatką i kominiarką (w promocyjnej cenie) a także wziąć udział w zorganizowanej przez nas „giętarze” czyli pokręconym slalomie wykonywanym dookoła trzech pachołków.

 


IMG_8215.jpg

 

W konkursie wystartowało kilkunastu śmiałków którzy zaprezentowali całkiem wysoki poziom. Ostatecznie „na pudle” stanęli Maciek Polody, Bartek Urban oraz Patryk Tomczak. Oto ich wyniki:

lp.
 zawodnik  czas
 1  Maciej Polody
 15,35
 2  Bartosz Urban
 15,94
 3  Patryk Tomczak
 17,28

Kolejna edycja niedziel na stacjach BP już w najbliższą niedzielę w Łodzi. Do zobaczenia na stacji przy ul. Rzgowskiej 252!


REKLAMA