[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Motocyklowa niedziela BP w Gdyni

Motocyklowa niedziela na stacjach BP w najbliższy weekend zawita do Trójmiasta. W Gdyni stacja, która będzie gościć motocyklistów mieści się przy ulicy Hutniczej 15A.

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów stuntu, mody motocyklowej oraz szkoleń udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na stacji będzie można spotkać podróżników motocyklowych, policjantów z sekcji motocyklowej, oraz wielu motocyklistów z całej Polski. Każdy chętny będzie mógł zapisać się do fundacji DKMS Polska, dzięki chłopakom z Ratka Motocykle sprawdzić prawdziwą moc swojego sprzęta na darmowej hamowni motocyklowej, lub wziąć udział w konkursach sprawnościowych z atrakcyjnymi nagrodami. Aby jednak impreza się udała każdy zdolny musi odtańczyć taniec słońca który przepędzi deszczowe chmury tak aby najbliższy weekend był słoneczny i przyjemny. Tymczasem zapraszamy na BP do Gdyni!

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Od 23 maja przez najbliższe miesiące będzie można oglądać skutery elektryczne NIU w nowej, największej w Warszawie, galerii handlowej Młociny.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij