Motocyklowa niedziela BP w Gdyni

Motocyklowa niedziela na stacjach BP w najbliższy weekend zawita do Trójmiasta. W Gdyni stacja, która będzie gościć motocyklistów mieści się przy ulicy Hutniczej 15A.

Tradycyjnie nie zabraknie pokazów stuntu, mody motocyklowej oraz szkoleń udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na stacji będzie można spotkać podróżników motocyklowych, policjantów z sekcji motocyklowej, oraz wielu motocyklistów z całej Polski. Każdy chętny będzie mógł zapisać się do fundacji DKMS Polska, dzięki chłopakom z Ratka Motocykle sprawdzić prawdziwą moc swojego sprzęta na darmowej hamowni motocyklowej, lub wziąć udział w konkursach sprawnościowych z atrakcyjnymi nagrodami. Aby jednak impreza się udała każdy zdolny musi odtańczyć taniec słońca który przepędzi deszczowe chmury tak aby najbliższy weekend był słoneczny i przyjemny. Tymczasem zapraszamy na BP do Gdyni!

bp poznan 30.jpg

bp poznan 27.jpg


bp poznan 24.jpg

zobacz galerię

Zobacz również:
Nowe modele Ducati poznaliśmy podczas sześciu odcinków Ducati World Première 2022, a już teraz Multistrada V2, Streetfighter V2 oraz Panigale V4 ruszają w podróż po Polsce. Chcesz zobaczyć je na żywo? Sprawdź kiedy motocykle pojawią się u Twojego dealera Ducati.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA